Wpis z mikrobloga

czy na jakimś osiedlu #lublin może być zakaz palenia na balkonie? Właśnie się wprowadziłem, sąsiadka przyczepiła się że jej śmierdzi i żebym palił w kuchni co oczywiście ignoruję bo zamiast porozmawiać jak ludzie to się zaczęła wydzierać ( ͡º ͜ʖ͡º) a no i w jej szale powiedziała że niby w regulaminie jest zakaz palenia na balkonach na tym osiedlu co oczywiście sprawdziłem, ale wręcz przeciwnie, zabrania się palenia w kuchni bo tam jest podpięty gaz, a o balkonach nic nie ma. Dodam jeszcze że sąsiedzi wokół mnie i jej też palą, i jest czuć u mnie, także zapach musi też docierać niej, ale nie widzę żeby wychodziła na balkon pokrzyczec na sąsiadów. I nie będę palił w środku
#zalesie #papierosy #palenie #heheszki #gownowpis
  • 62
via Android
  • 3
@rockin jeżeli czuję dym papierosowy od sąsiadów pode mną, to chyba logiczne że ona będzie czuła dym od sąsiadów pod nią, i nie usprawiedliwiam się, palę i paliłem zanim zauważyłem sąsiadów na ich balkonach też palących, chciałbym dojść do porozumienia, ale w sposób normalny bo też nie chcę się naprzykrzac ale chcę palić na balkonie

Pa usuwa
@rockin: @agataen: @EvilSoul: to pozamykajcie okna na balkonach jak Wam dym smierdzi od sasiada z balkonu.. niedlugo na dwojeczke wyslecie typa z własnego mieszkania na pobliska stacje bo Wam #!$%@?.
Balkon jest ba zew czy wew budynku? Ma palic w kuchni a druga reka sobie schabowego kroic? Czy pozamykac okna i spac w dymie? Jebnijcie soe czasem. Balkon to miejsce ma szluga w bloku
via Android
  • 0
@agataen mieszkam tu od niecałego tygodnia, a na jej balkonie nie ma miejsca na pranie bo jest zagracony, mój balkon jest jakieś 3 metry od jej balkonu

@cyal tutaj nie jest częścią wspólną, sprawdziłem to już