Wpis z mikrobloga

Ten mundial w wykonaniu TVP to #!$%@? mistrzostwo,i trzeba to głośno powiedzieć. Transmisja wszystkich meczy na otwartych kanałach, odkodowanie na mundial TVP Sport, studio mundial od rana do nocy, nawet teraz jem sobie śniadanie i mogę w TVP 1 obejrzeć wczorajszy mecz Francja - Argentyna, którego nie mogłem obejrzeć wczoraj. Transmisje na żywo w internecie w bardzo dobrej jakości, nie jestem pewien ale chyba są nawet do obejrzenia mecze które zostały już rozegrane.
No po prostu majstersztyk, jak by prawa do transmisji miał taki Polsat, to mielibyśmy jeden mecz na dzień w otwartym kanale, reszta dla posiadaczy Polsat Sport itp, albo i PPV , transmisje w internecie byłyby płatne, i to wcale w nie lepszej jakości niż ta z TVP, a powtórki do śniadania to mógłbym sobie obejrzeć jak bym z torrentów sobie pobrał.

#mecz #pilkanozna #mundial #tvp #tvpis
  • 151
  • Odpowiedz
@robertx: stream mają spoko pod warunkiem, że oglądają go ze 3 osoby, bo potem zrywa co chwilę. Nie mam w chacie telewizora i na mecze Polaków musiałem wychodzić, bo oglądać się nie dało. I nie, to nie była wina internetu a wpisy na wykopie o podanie jakiś innych streamow pokazuje, że problem jest masowy. O dziwo pół godziny #!$%@? reklam się nie zatnie ani razu.
  • Odpowiedz
>500+ to darmowa kaska :)

>TY DEBILU!!! NIE MA DARMOWYCH OBIADÓW!! TO TWOJE PIENIĄDZE Z PODATKOW!!!


>mundial ZA DARMO brawo tvp!

>brawo! W polsacie musiałbym za to płacić!
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: czyli co, chciałbym oglądać mistrzostwa ale mam bojkotować tvp i nie oglądać i szukać streamów w necie który będzie się co chwilę ścinać. Oczywiście komentarz będzie po islandzku albo rumuńsku i nic nie zrozumiem. Ale Kurski, PIS...
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: #!$%@?, że też za granicą nie mają takich problemów i ME2016 można było obejrzeć albo na specjalnie stworzonych, kodowanych kanałach na Polsacie, albo na niemieckich niekodowanych kanałach (które były odbierane przez dekoder w/w Polsatu)...
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu:
Nie zrozumiałeś. Oglądaj, w końcu zapłaciłeś. Ale cieszenie się że są tacy super bo robią fajne studio za pieniądze podatników to jakby nastolatek się cieszył za auta z hajsu rodziców.
  • Odpowiedz
@robertx: ja ogólnie muszę pochwalić tvp.vod.pl, dużo zremasterowanej klasyki, świetna jakość i ogólnie, ta platforma działa w moim odczuciu lepiej niż taki player od TVNu. Nawet reklam jakby mniej.
Zdaję sobie sprawę że wszyscy się na to zrzucamy, i nie wiem czy z czasem się nie zaczną opłaty, ale samo to, jak dobrze działały streamy przy takiej oglądalności świadczy o tym, że ma to ręce i nogi, a nie zaprzepaścili tej
  • Odpowiedz