Wpis z mikrobloga

Ten mundial w wykonaniu TVP to #!$%@? mistrzostwo,i trzeba to głośno powiedzieć. Transmisja wszystkich meczy na otwartych kanałach, odkodowanie na mundial TVP Sport, studio mundial od rana do nocy, nawet teraz jem sobie śniadanie i mogę w TVP 1 obejrzeć wczorajszy mecz Francja - Argentyna, którego nie mogłem obejrzeć wczoraj. Transmisje na żywo w internecie w bardzo dobrej jakości, nie jestem pewien ale chyba są nawet do obejrzenia mecze które zostały już rozegrane.
No po prostu majstersztyk, jak by prawa do transmisji miał taki Polsat, to mielibyśmy jeden mecz na dzień w otwartym kanale, reszta dla posiadaczy Polsat Sport itp, albo i PPV , transmisje w internecie byłyby płatne, i to wcale w nie lepszej jakości niż ta z TVP, a powtórki do śniadania to mógłbym sobie obejrzeć jak bym z torrentów sobie pobrał.

#mecz #pilkanozna #mundial #tvp #tvpis
  • 151
  • Odpowiedz
@robertx: Polsat Euro 2016 transmitował na podobnym poziomie, a nawet lepszym, bo miałeś zero reklam, studio w przerwie trwało dokładnie 15 minut, a programy o Euro miałeś 24h na dobę na dwóch kanałach.

Tylko trzeba było wybulić 100zł za dodatkowy pakiet.

Ale spokojnie, w podatkach na TVP wybuliłeś jeszcze więcej. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 0
@robertx Ale cieszysz się że jest studio, wszystkie mecze i możesz sobie obejrzeć powtórki nawet, a w Polsacie to by zakodowali. Ale robisz typowy błąd logiczny bo porownujesz coś co jest za darmo (Polsat), do czegoś za co płacisz w podatkach nie mniejsze sumy niż pakiet Polsatu. Jak byś zapłacił za dostęp do platformy i Polsat by to transmitowal to gwarantuje Ci że miałbyś też wszystkie mecze, powtórki i studio na tych
  • Odpowiedz
@Bubbles: Mam porównanie do jakości z Ipli w czasie dużych wydarzeń, i dziękuję, wolę TVP ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@hcwdjk: Poprzedniej ekipie też za mundiale i euro płaciłem, a jakoś nie miałem możliwości oglądać...
  • Odpowiedz
@robertx:

Transmisje na żywo w internecie w bardzo dobrej jakości, nie jestem pewien ale chyba są nawet do obejrzenia mecze które zostały już rozegrane.
Chyba #60groszyzawpis
U mnie cięło na 540p, mimo że komputer bez problemu jest w stanie odtwarzać treści 8k (tak, 8, nie 4k) na youtube. Dwa mecze Polaków próbowałem oglądać bezpośrednio na ich stronie lub poprzez VLC Playera jak jeden Mirek radził. I tu i tu cięło, opóźnienie
  • Odpowiedz
@robertx: zdajesz se sprawe, ze to tak jakbys sie cieszyl, ze dostales za darmo od panstwa malucha ale zrzuciles sie na niego np. 30 tys? Chodzi o skalę. Koszt zrobienia takich transmisji jest duzo nizszy niz ilosc hajsu ktore pochłania to tvp przez caly rok.
  • Odpowiedz
@monarchista: Ale ja to wszystko rozumiem, na prawdę - problem w tym, że mi zabiorą ten hajs w podatkach niezależnie od tego, czy mundial będzie w tvp czy w polsacie. Jeszcze nie pamiętam, żeby którykolwiek rząd powiedział "No, z racji tego, że nie zrobiliśmy tego czy tamtego, to obniżymy Wam za to podatki". I tak ściągną i tak, nie łudzę się nawet - a jak z tego coś, chociażby w formie
  • Odpowiedz
  • 1
@loczyn Bo w tym kraju nie jesteś tylko Ty na szczęście. Zobacz sobie ile ludzi ogląda mundial, więc popyt na to jest duży a, że to impreza chyba największa na świecie to byłoby dobrze ją puścić.

Najlepiej to #!$%@?ć na wszystko wokół, jaka to Polska jest be itd.... Co by nie działo się tutaj to znajdą się tysiące, które musza tylko hejtować bo innaczej nie usną. Żygać się chce takimi ludźmi.

@
  • Odpowiedz