Wpis z mikrobloga

Ten mundial w wykonaniu TVP to #!$%@? mistrzostwo,i trzeba to głośno powiedzieć. Transmisja wszystkich meczy na otwartych kanałach, odkodowanie na mundial TVP Sport, studio mundial od rana do nocy, nawet teraz jem sobie śniadanie i mogę w TVP 1 obejrzeć wczorajszy mecz Francja - Argentyna, którego nie mogłem obejrzeć wczoraj. Transmisje na żywo w internecie w bardzo dobrej jakości, nie jestem pewien ale chyba są nawet do obejrzenia mecze które zostały już rozegrane.
No po prostu majstersztyk, jak by prawa do transmisji miał taki Polsat, to mielibyśmy jeden mecz na dzień w otwartym kanale, reszta dla posiadaczy Polsat Sport itp, albo i PPV , transmisje w internecie byłyby płatne, i to wcale w nie lepszej jakości niż ta z TVP, a powtórki do śniadania to mógłbym sobie obejrzeć jak bym z torrentów sobie pobrał.

#mecz #pilkanozna #mundial #tvp #tvpis
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx chwalisz TVP za coś do czego ma obowiązek. Kupił prawa za pieniądze podatników więc ma obowiązek pokazywać wszystkie mecze odkodowane i w Internecie. Dodam, że dość przeplacili za prawa. Cieszę się, że mistrzostwa nie są w Polsacie, ale jestem świadomy że za to zapłaciliśmy i nie powalilo mnie do tego stopnia by ich za to chwalić. A sam sposób pokazywania mundialu żałosny - stare dziadku w studio których się nie
  • Odpowiedz
@pawelczixd: A powiedz mi, czy w poprzednich latach nie płaciłeś podatków, i czy nie "należało" Ci się obejrzenie tego w przynajmniej takiej jakości jak w tym roku?
  • Odpowiedz
@robertx płaciłem, ale w poprzednich latach TVP nie dostawalo takich subwencji i "pożyczek" z różnych państwowych funduszy.

Nie zrozum mnie źle. Sam jestem za tym by takie wielkie imprezy były w TVP. Ale nazywanie tego majstersztykiem i dobra robota to gruba przesada.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Przyjrzyj się jeszcze raz - nigdzie nie napisałem, że majstersztykiem i dobrą robotą jest wygranie przetargu o prawa do transmisji przez TVP - chwalę jedynie wykonanie tego, co ze sposobem finansowania tego przetargu ma niewiele wspólnego.
  • Odpowiedz
@robertx chwalisz to, do czego jest tvp jest zobowiązane. Nadawca publiczny nie ma prawa posiadania kanału płatnego. Mogliby co najwyżej pokazywać niektóre mecze na TVP Sport, ale po co - skoro kanał mimo, że komercyjny to i tak dostępny powszechnie we wszystkich sieciach kablowych i satelitarnych od najniższych pakietów.
  • Odpowiedz
@robertx TVP do tej pory utrzymywana była z abonamentu. To PiS dopiero zaczął dodatkowe dofinansowania dawać i włożył w to gówno #!$%@? 3 mld złotych dodatkowo.
  • Odpowiedz
@Drmscape No super skoro marnujemy pieniądze na 500+ to marnujmy na inne głupoty. Świetnie to pokazuje łże liberalizm niektórych. Nie jest złe rozdawanie kasy grupom uprzywilejowanym tylko to że ja jej nie dostaje.
  • Odpowiedz