Wpis z mikrobloga

Ten mundial w wykonaniu TVP to #!$%@? mistrzostwo,i trzeba to głośno powiedzieć. Transmisja wszystkich meczy na otwartych kanałach, odkodowanie na mundial TVP Sport, studio mundial od rana do nocy, nawet teraz jem sobie śniadanie i mogę w TVP 1 obejrzeć wczorajszy mecz Francja - Argentyna, którego nie mogłem obejrzeć wczoraj. Transmisje na żywo w internecie w bardzo dobrej jakości, nie jestem pewien ale chyba są nawet do obejrzenia mecze które zostały już rozegrane.
No po prostu majstersztyk, jak by prawa do transmisji miał taki Polsat, to mielibyśmy jeden mecz na dzień w otwartym kanale, reszta dla posiadaczy Polsat Sport itp, albo i PPV , transmisje w internecie byłyby płatne, i to wcale w nie lepszej jakości niż ta z TVP, a powtórki do śniadania to mógłbym sobie obejrzeć jak bym z torrentów sobie pobrał.

#mecz #pilkanozna #mundial #tvp #tvpis
  • 151
  • Odpowiedz
@TomaszHajto111: @josedra52: a tam pieprzycie o tych komentatorach. Jest Laskowski (dla mnie obecnie nr 1 w Polsce), jest grupa dobrze zapowiadających się, młodych komentatorów, jest Szpaku i Jońca (na swój sposób legendy i dobry potencjał memiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Największy żal mam o dobór drugiego komentatora, taki Żewłakow to powinien być już dawno wywalony.
  • Odpowiedz
@TomaszHajto111: @josedra52: Komentatorzy to kwestia gustu, jednym podejdą, innym nie - ale nawet jeżeli komentatorów zaliczymy na minus, to ciągle tylko jeden minus przy bardzo dużej ilości plusów :)

@s_t_u_l_e_j: Wiadomo, że TVP jest utrzymywana z naszych podatków, czy nam się to podoba czy nie - na to wpływu bezpośrednio nie mam. Cieszę się jedynie, że w zamian za te podatki skapnęło mi coś tam z pańskiego stołu, i
  • Odpowiedz
@pro666full: Żewłakow to pół biedy ale branie na ekspertów takich ludzi jak Żurawski, Frankowski czy Rasiak to jest już totalne nieporozumienie. Słuchając tych ludzi czuję się jak egzaminator na maturze ustnej słuchający bezsensownego na siłę ciągniętego monologu.
  • Odpowiedz
@robertx:
Eh, widzę że wykopki się śmieją z ludzi, których "kupiono za 500+", a sami się kupili za mundial finansowany z ich kieszeni. Chleba i Igrzysk, minęło 2000 lat, a wciąż aktualne.
  • Odpowiedz
@robertx: tylko, że tego streama to podczas wczorajszej transmisji (250mb internet) z 10 razy mi zerwało, że nie wspomne co się działo przy pierwszym meczu polaków
  • Odpowiedz
@vorio oglądałem Hiszpania-Portugalia na telefonie będąc na wyjeździe, dwa dni później Niemcy-Meksyk też z telefonu i internecie z Plusa i w żadnym z tych meczów nie było lagow, więc chyba z ta transmisja w necie nie jest tak zle
  • Odpowiedz
Eh, widzę że wykopki się śmieją z ludzi, których "kupiono za 500+", a sami się kupili za mundial finansowany z ich kieszeni. Chleba i Igrzysk, minęło 2000 lat, a wciąż aktualne.


@Ragnarokk: To, że coś jest finansowane z moich podatków nie oznacza, że nie można tego pochwalić ani tym się cieszyć. Przestańmy w końcu wszystko widzieć tylko w ciemnych barwach i na wszystko dookoła narzekać

@grekuu: Potwierdzone info? Jakiś link,
  • Odpowiedz
@robertx:
Ja na samą realizację nie narzekam, dobrze zrobione studio, cenię sobie streamy online. Ale porównywanie do prywatnych stacji, które nie mogą prosić wujka Jarka o dofinansowanie w przypadku ujemnego bilansu, to jak dla mnie manipulacja.
I do tego piję, prosta taktyka. Tym dajemy na chleb, tym dajemy darmową rozrywkę i wszscy zadowoleni nie zauważając kto za to na końcu płaci. Chleba i Igrzysk, proste i zabójczo skuteczne. Tylko mnie śmieszy
  • Odpowiedz
@robertx: super, a teraz hurrr durrr bo abonament trza zapłacić i reklamy co 20 minut
sory ale kasa musi się zgadzać, prywatna stacja typu polsat nie dostaje kasy z naszych podatków, tvp ma co chwilę jakieś dotacje
  • Odpowiedz