Wpis z mikrobloga

Ten mundial w wykonaniu TVP to #!$%@? mistrzostwo,i trzeba to głośno powiedzieć. Transmisja wszystkich meczy na otwartych kanałach, odkodowanie na mundial TVP Sport, studio mundial od rana do nocy, nawet teraz jem sobie śniadanie i mogę w TVP 1 obejrzeć wczorajszy mecz Francja - Argentyna, którego nie mogłem obejrzeć wczoraj. Transmisje na żywo w internecie w bardzo dobrej jakości, nie jestem pewien ale chyba są nawet do obejrzenia mecze które zostały już rozegrane.
No po prostu majstersztyk, jak by prawa do transmisji miał taki Polsat, to mielibyśmy jeden mecz na dzień w otwartym kanale, reszta dla posiadaczy Polsat Sport itp, albo i PPV , transmisje w internecie byłyby płatne, i to wcale w nie lepszej jakości niż ta z TVP, a powtórki do śniadania to mógłbym sobie obejrzeć jak bym z torrentów sobie pobrał.

#mecz #pilkanozna #mundial #tvp #tvpis
  • 151
  • Odpowiedz
@robertx: Polska japonia, ledwo 480p, zrywało co 10s, kosmiczne opóźnia, 5 razy musiałem reklamy oglądać (na stronie, w 2 przeglądarkach, na telefonie, 2 razy w apce) bo myślałem, że u mnie jest jakiś problem. Dla ciebie 64 kbps to chyba świetny internet w takim razie, jak takie cyrki nazywasz dobrą jakościowo transmisją online
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Nie wiem, dlaczego miałbym "różny sport" czytać jako "sport, który lubisz"... Interesuję się ogólnie sportem, różnymi sportami. Jest naprawdę niewiele sportów, o których mogę powiedzieć, że ich nie lubię. Nawet mimo to uważam, że w tym przypadku zawsze różnorodność jest lepsza niż zajmowanie się do przesady jedną dyscypliną.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Czyli jakby w tvp w czasie mistrzostw emitowali sześciominutowy fragment każdego z meczów turnieju, a resztę poświęcili na tenisa, australijską koszykówkę, mistrzostwa świata u17 w koszykówkę, afrykańską koszykówkę, amerykańską kobiecą koszykówkę, nowozelandzki hokej, australijski hokej, japoński baseball, holenderski baseball, koreański baseball, hiszpański baseball, szwedzki baseball, amerykański drugoligowy baseball, kanadyjski krykiet, duńskiego golfa, malezyjskiego badmintona, europejski turniej w rzutki, mecze towarzyskie hokeja na trawie, kanadyjskie jeździectwo, irlandzkie jeździectwo, angielskie jeździectwo i
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Bynajmniej. Zestawienie nie jest przypadkowe, są to wszystkie rozgrywki toczące się aktualnie, w czasie Mundialu 2018.

Ok, może zabrzmiało to zabawnie, jednak był to niefortunny skrót myślowy. Chodziło mi o zarabianie na transmisji i wydanie kasy w "lepszy" sposób.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: coś pan #!$%@?. Można a nawet należy gardzić tym co robi PIS, ale jak widać nawet w tym słynnym chlewie obsranym gównem znajdzie się coś dobrego i tym jest właśnie realizacja mundialu w TVP.
  • Odpowiedz