Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@prodigi: robiąc poprawnie przysiady i martwy. Też robię na brzuch takie śmieszne kółko co jak kleczysz to je łapiesz i się rozjeżdżasz w przód i to mi chyba najbardziej pomoglo
  • Odpowiedz
@Logmach: tak jak pisalem, nigdy nie policzyłem kalorii ani makro xd jem na oko. Raz próbowałem policzyć i ściągnąłem fitatu, ale jak zobaczyłem że jest tam 5 rodzai jajek i każde ma inna ilość kcal to stwierdziłem że #!$%@? xd.
Plan który teraz robie na silowni

A
4x8 squat
3x10 barbell row
3x8 bench press
3x10 pullup podchwyt
Jakis dropset na trica
3x20 łydki na smithie

B
3x6 deadlift
3x12(na noge,
  • Odpowiedz
@Sash_a: raz w życiu dałem się nabrać i kupiłem białko i gainera ale nie polecam bo jedyne czego się dorobiłem to syfów na barkach i plecach xd
Jem od 4 do 5 razy mniej więcej

Jajka
Ryż
Kasza
Makaron
Kura na tanim rzepakowym oleju
Owoce+warzywa (głównie papryka, pomidor, banan)
Pieczywo
Orzechy
Serki
Jogurty
Fastfoody
Ciasta
Slodycze
Czipsy

Jakoś w 99% moja dieta to wyzej wymienione produkty

Staram się omijać takie rzeczy
  • Odpowiedz
@97przemo97: Oo stary. Ile masz lat? Mam podobną sylwetkę, tylko -10cm i podobne ćwiczenia preferowałem w młodości (to w zasadzie chyba tłumaczy podobieństwa). I też chcialbym wrócić do akro, bo dziesięć lat temu przerwałem, gdy dopiero zaczynało się robić ciekawie. Więc fajnie by było, gdybyś też był starym dziadem pod trzydziestkę xD

Kreatyna na masę? Sam mam problem z przytyciem, to mnie chyba najbardziej zawsze demotywowało, w młodości zapierniczałem siłka drążek
  • Odpowiedz