Wpis z mikrobloga

#bezsennosc #grynakomorce

No z tej okazji, że nie mogłam długo zasnąć, ściągnęłam dwie gry na moją komórkę z Ovi Store ( dla ścierwoskiej nokii) ... O mój borze :D The adventures of Ted to taka żałosna podróbka mario, że aż mi wstyd za twórców tej gry było :D Druga gierka to jakaś Grow Fish ... Nie no :D Nokio, z czym do ludzi ty? :D Ten Ovi Store ma tak żałosny asortyment, że ja nie wiem jak ktoś dobrowolnie może sobie kupić nokię :D

Poza tym to Bonjour, dzisiaj mam egzamin z francuskiego :)
  • 11
@Axelio: Z kursu B2.2 :) Tak kazała sobie przypomnieć participe presente, gerondif, futur simple, futur compose, passe compose, jakieś tam słownictwo. Wiesz, na tym etapie już nie ma pytań typowo gramatycznych, co najwyżej trzeba użyć jakieś formy w odpowiedzi na pytanie. Wcześniej to nawet zadań domowych nie robiłam ale od tego semestru mam taką nauczycielkę z La Reunion i ona hmm miła jest bardzo, ale jakoś się jej wszyscy boją :P
@tusiatko: Ovi Store ma żałosny asortyment jeśli chodzi o rzeczy bezpłatne. Musieli nawciskać jakiegoś gówna, żeby nie było że za wszystko trzeba płacić. Płatne rzeczy (zwłaszcza te bardzo drogie) są niezgorsze, np. Adobe Reader za 33 złote :] jest zajebisty.
@Marmite: Jeszcze mnie nie pogięło, żeby płacić za coś w Ovi Store :D Oni mi powinni płacić za to, że tam w ogóle zaglądam :D

@Axelio: Wiesz no tragedii nie będzie jak nie zdam. I tak jak wyjadę do Francji czy Szwajcarii to muszę iść na jakiś porządny kurs, a nie takie raz w tygodniu ;)
@tusiatko: Dlatego ja pogrzebałem po internecie i znalazłem jak tego Adobe Readera "scrackować", żeby mieć za darmo ^^ niestety, Ovi Store to bieda, trzeba się kiedyś przenieść do konkurencji, a szkoda. Nokii telefony zawsze lubiłęm najbardziej.