Wpis z mikrobloga

Czasami się zastanawiam, czy #niebieskipasek mnie nie kłamie z tym, że mnie kocha. Bo siedzę teraz w gaciach, z nieogolonymi nogami, mam maseczkę na włosach, więc wyglądam jak jajo, do tego wysypało mnie i mam pełno syfów, mam uwaloną koszulkę sosem z obiadu. Więc tak się zastanawiam jak można kochać tak brzydką osobę jaką ja jestem xD
Jak się spotykaliśmy czy nocowaliśmy u siebie to tam pół biedy, bo zawsze byłam wiecie, ładna, zadbana. A odkąd razem mieszkamy to ja żyję tak jak żyłam i siedzę czasami z maseczkami, bez makijażu i w tłustych włosach i #!$%@? czipsy garściami. I tak zawsze się zastanawiam czy mnie czasem nie kłamie już xD
#zwiazki #niebieskiepaski
  • 83
@consummatumest: kocha :) jak się już zyje z kims na stale to naturalne ze nie wymaga się od niej zeby byla odpicowana 24/7; dziwne jakby narzekał, że nie ogoliłaś nóg, nie masz na sobie najładniejszej sukienki, schludnego makijażu, a i w ogóle czemu paznokcie niepomalowane!!! to dopiero by było niepokojące xD
@Himre: no jakby Ci to powiedzieć - nie mam zamiaru wstawać pół godziny przed nim żeby się wypindrzyć. nie chcesz mi powiedzieć, że Ty czasami nie masz tłustych włosów i nie wyskoczyły Ci pryszcze. ja nie mam zamiaru będąc w domu ukrywać je pod makijażem, ale wolę je leczyć (kiedyś będę musiała), więc siedzę z maścią na mordzie. i czasami muszę nałożyć coś na włosy, żeby włosy odżywić. więc mam to