Wpis z mikrobloga

Czasami się zastanawiam, czy #niebieskipasek mnie nie kłamie z tym, że mnie kocha. Bo siedzę teraz w gaciach, z nieogolonymi nogami, mam maseczkę na włosach, więc wyglądam jak jajo, do tego wysypało mnie i mam pełno syfów, mam uwaloną koszulkę sosem z obiadu. Więc tak się zastanawiam jak można kochać tak brzydką osobę jaką ja jestem xD
Jak się spotykaliśmy czy nocowaliśmy u siebie to tam pół biedy, bo zawsze byłam wiecie, ładna, zadbana. A odkąd razem mieszkamy to ja żyję tak jak żyłam i siedzę czasami z maseczkami, bez makijażu i w tłustych włosach i #!$%@? czipsy garściami. I tak zawsze się zastanawiam czy mnie czasem nie kłamie już xD
#zwiazki #niebieskiepaski
  • 83
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweLwiatko ale skarbie ja tu pisze właśnie o tym, że mam maseczke na włosach i maść na pryszcze na mordzie. To właśnie objaw dbania o siebie xD A miałam uwaloną koszulkę bo jadłam 3h wcześniej i wiedziałam, że będę robić maske na włosy i będzie mi ciągle kąpać więc po co miałam zmieniać skoro czysta i tak #!$%@? po 2h? XD gdzie tu widzisz objaw zaniedbania?
  • Odpowiedz
@SilentMouse Nikt nie mówi o ubieraniu się w szpilki, ja ubieram zwykła bokserkę i legginsy/dresy i jest schludnie i jednocześnie ładnie. Czułabym obrzydzenie do siebie nosząc koszulkę uwaloną jakimś sosem XD

@consummatumest No ja też myje codziennie, ale to zależy też od tego ile dotykasz włosów itp. jak zrobisz koka to lepiej to wygląda.
  • Odpowiedz
@hangover: no to nie wiem ja nie mam zamiaru się czepiać kogoś kto chodzi ciągle schludnie po swoim domu i nie chcę też aby ktoś zaglądał do mojego. Ja gdy zrobię obiad i się ubrudze nie zmieniam koszulki gdy zamierzam zaraz wyszorować ww prysznic czy chociażby pozmywać naczynia. Dopiero gdy skończę wszystkie czynności idę pod prysznic i ubieram coś wygodnego
  • Odpowiedz
@hangover: mam za krótkie włosy na koka :D więc mogę je tylko związać - co zawsze robię, ale nie zmienia to faktu, że czasami zdarza mi się mieć w swoim własnym mieszkaniu tłuste włosy, bo jestem człowiekiem :D ja tam nie czułam obrzydzenia wiedząc, że za 3h idę się kąpać, a za chwilę idę nałożyć sporą ilość maski na włosy, która będzie mi ściekać :D nie wiem jakie macie wyobrażenie o
  • Odpowiedz
@SilentMouse: ale wiesz jak to jest - mówisz, że czasami we własnym domu masz tłuste włosy i jak kapnie Ci coś na koszulkę to nie lecisz się przebrać, a kibel myjesz w najgorszej koszulce, a mirki od razu twierdzą (jak ten wyżej xD) że się nie kąpiesz i nie myjesz w ogóle zębów xD od zaraz Cie mają za niechluja i oblecha, bo czasami zdarza Ci się mieć przetłuszczone włosy (w
  • Odpowiedz
@consummatumest: dam sobie rękę uciąć że połowa Mirków to niechluje co z domu nie wychodzą bo im się nie chce i nie mają nikogo więc zostają tak w domu w trzydniowej bieliźnie ale gdy zobaczą że dziewczyna napisze że siedzi w starym dresie opiszę ją jako brudasa
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: ja akurat piałam o przetłuszczonych, bo genetycznie (?) mam przetłuszczające się włosy i jak wymyję je wieczorem, to następnego dnia w godzinach 17, 18 już są przetłuszczone i wtedy siedzę pare godzin w przetłuszczonych włosach, bo się kąpię po 21 przeważnie xd
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: myję szamponami z sls, bo bez nich moje włosy są mega strączkowe, szorstkie, nie układają się, odstają (w swoim życiu miałam fazę włosingu XD i przez bardzo długi okres czasu stosowałam naturalne kosmetyki), byłam u trychologa, ale pare lat temu. wszystko jest okej, nie mam żadnych problemów ze skórą, nigdy nie miałam z nią problemów. ale u mnie to jest genetyczne. mój brat ma dokładnie tak samo i oboje mamy
  • Odpowiedz
@consummatumest: czemu przerwałaś włosing? efekty nie będą szybkie po latach złej pielęgnacji. u mnie na początku też wyglądało to bardzo słabo, wręcz gorzej niż wcześniej, ale z czasem się to naprawdę znacznie poprawia, tylko trzeba tu wytrwałości. oczywiście włosy nadal mi lecą, ale jeśli chodzi o ich stan i to jakie są w dotyku i przez ile czasu wyglądają świeżo to jestem zachwycona. w końcu! może jednak dasz się przekonać? (
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: prawie całą licbaze się tym zajmowałam, więc +- 2 lata. stosowałam oleje, dużo naturalnej pielęgnacji. pamiętam nawet moment gdzie były w tragicznym stanie i były bardzo suche. i to właśnie podczas naturalnych kosmetyków. więc po 2 latach, jak poszłam na studia i już nie miałam czasu na zabawę z włosami i wróciłam do zwykłej pielęgnacji to się okazało, że tak jest dużo lepiej. raczej nie będę chciała wracać do włosingu.
  • Odpowiedz
@consummatumest: mi tez sie szybko przetluszczaly, dlatego myje je codziennie dobrym szamponem i pilnuje zeby nie byly wysuszone i od jakiegos czasu nie przetluszczaja mi sie juz tak szybko, jak czasem nie umyje przez 2 dni to wygladaja swiezo
  • Odpowiedz