Wpis z mikrobloga

Czasami się zastanawiam, czy #niebieskipasek mnie nie kłamie z tym, że mnie kocha. Bo siedzę teraz w gaciach, z nieogolonymi nogami, mam maseczkę na włosach, więc wyglądam jak jajo, do tego wysypało mnie i mam pełno syfów, mam uwaloną koszulkę sosem z obiadu. Więc tak się zastanawiam jak można kochać tak brzydką osobę jaką ja jestem xD
Jak się spotykaliśmy czy nocowaliśmy u siebie to tam pół biedy, bo zawsze byłam wiecie, ładna, zadbana. A odkąd razem mieszkamy to ja żyję tak jak żyłam i siedzę czasami z maseczkami, bez makijażu i w tłustych włosach i #!$%@? czipsy garściami. I tak zawsze się zastanawiam czy mnie czasem nie kłamie już xD
#zwiazki #niebieskiepaski
  • 83
  • Odpowiedz
@analogiczna: To może ja jakiś #!$%@? jestem, ale generalnie będąc z dziewczyną mam w dupie czy ma ona poplamioną koszulkę w domu czy nie xD O ile już "zaschło" i niczego tym nie pobrudzi

A o tłustych włosach we wpisie nic nie ma
  • Odpowiedz
@anissyrebokka u mnie olejowanie kija daje wiec z tego zrezygnowalam, ale to tez sie nie naklada po sam skalp wiec tez mozna to ludzko zalatwic. Po prostu nie rozumiem sensu ekspozycji bycia fleja i narzucania sie tym, nie chodzi o ukrywanie tego przed nim zeby nawet przypadkiem nie zobaczyl mnie bez maski. Chodzi o zachowanie pewnej estetyki nawet w codziennosci, daje to moim zdaniem pozytywny efekt.
  • Odpowiedz
@consummatumest jest z Tobą z przyzwyczajenia i tak się rozgląda za innymi. A jak trafi mu się okazja przelecenia laski, która dba o siebie, to mimo lojalności hormony i pociąg spowodowany niedożywieniem seksualnym wygrają. Później dojdzie do niego(jeśli mądry chłop) że marnuje sobie życie i Cię zostawi.
Tak bedzie
  • Odpowiedz
@kawazrana: ja nakladam na skalp po prosty inny olej i cała jestem usmarowana. Ja po prostu nie rozumiem idei chowania się przed facetem jakby mu miał penis odpaść od faktu że opiłujesz paznokcie oglądając z nim serial.
  • Odpowiedz
@anissyrebokka #fucklogic a co ja przed chwila napisalam? Nie chodzi o ulrywanie sie tylko o nie narzucanie sie z tym. I no pomiedzy siedzem w zaswinionej bluzce i rozciagnietym dresie z paczka chipsow, a opilowaniem paznokci czy ich pelnym manikiurem jest pewna roznica jednak
  • Odpowiedz
@SilentMouse: @consummatumest: Jak można siedzieć będąc brudnym, zaniedbanym? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja tak nie potrafię. Kiedyś jeszcze jak w głowie mi były tylko i wyłącznie harce z kolegami na podwórku do nocy to zdarzało się nie wykąpać przed spaniem czy zębów nie umyć ale jak człowiek dojrzewa to wyrabia się w nim pewna dyscyplina i przyzwyczajenia. Z rana to już mój taki dzienny rytuał, wstać,
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: zwykle biorę prysznic rano ale gdy rano wstajesz i masz w planach posprzątać dom i zrobić obiad to nie wiem czy jest sens do sprzątania no prysznica się myć i ubiery ładne ubranie. Najpierw znajdź partnerkę, a potem poczekaj na codzienność wtedy zobaczysz ja jeszcze nie raz okropny wyglądająca, a mimo to będziesz ją kochać. No chyba że jesteś już upośledzony przez wykop
  • Odpowiedz
  • 0
@hangover mi sie bardzo szybko włosy przetluszczaja i jak wymyje wieczorem, to następnego dnia o godzinie 17 już mam bardzo nie fajne włosy. I wtedy siedzę tak w domu bo idę się kąpać po 20 ale przez te 3h mam już brzydkie włosy.
  • Odpowiedz