Wpis z mikrobloga

Czasami się zastanawiam, czy #niebieskipasek mnie nie kłamie z tym, że mnie kocha. Bo siedzę teraz w gaciach, z nieogolonymi nogami, mam maseczkę na włosach, więc wyglądam jak jajo, do tego wysypało mnie i mam pełno syfów, mam uwaloną koszulkę sosem z obiadu. Więc tak się zastanawiam jak można kochać tak brzydką osobę jaką ja jestem xD
Jak się spotykaliśmy czy nocowaliśmy u siebie to tam pół biedy, bo zawsze byłam wiecie, ładna, zadbana. A odkąd razem mieszkamy to ja żyję tak jak żyłam i siedzę czasami z maseczkami, bez makijażu i w tłustych włosach i #!$%@? czipsy garściami. I tak zawsze się zastanawiam czy mnie czasem nie kłamie już xD
#zwiazki #niebieskiepaski
  • 83
  • Odpowiedz
@SilentMouse:

on podchodzi i mówi że jeśli chcę to może się też nie iść myć żeby nie był czyściejszy ode mnie xD


jedno z piękniejszych wyznań /definicji miłości jakie widziałam xD
  • Odpowiedz
@consummatumest: po mojemu to fajny facio jest, chce abyś czuła się przy nim swobodnie i takietam,
znałem takie małżeństwo, co kobitka przez 2 lata wstawała 1,5h wcześniej przed mężem aby się umalować na dzieńdobry i cyk rozwód.
puść przy nim bąka i zobacz czy doceni, będziesz mieć pewność, że to prawdziwa miłość.
  • Odpowiedz
@consummatumest: dla mnie taki widok jest nawet w pewnym sensie.. pociągający? Odkąd ja mieszkam z dziewczyną mówię jej żeby nie nakładała makijażu bez potrzeby i tak prawie od roku chodzi nieumalowana, co dla mnie jest mega fajne. ()
  • Odpowiedz
@consummatumest: Właśnie napisałaś, że Twoja jedyna wartość to wygląd. Też bym się brzydził być z taką. Biedny facet. O Tobie nie wspominając, bo zamiast nad własną głupotą, przytulasz słabej jakości atencje od losowych ludzi z portalu ze śmiesznymi obrazkami. Tak całe Twoje życie wygląda?
  • Odpowiedz
@consummatumest po 9 latach wciaz nie laze w maseczkach, czy tlustych wlosach przy nim. Nie ze szpilek nie zdejmuje, ale swoje sprawy zalatwiam ze soba: zamykam sie w lazience na maski i inne spa, zamiast dresow wybieram legginsy itp. Oczywiscie ze zmywam makijaz i tak chodze bez skrepowania, czasem mam tez slabszy dzien kiedy cos mnie boli itp, ale nie czuje potrzeby ekspozycji najgorszej wersji siebie na sile.

  • Odpowiedz
wy chyba nigdy nie byliście w żadnej relacji jeżeli myślicie, że kobieta cały dzień w domu będzie siedzieć wymalowana ja #!$%@?


@SmallCaracan: jest różnica pomiędzy byciem wymalowaną a tłustymi włosami(omijam mocno rozchorowanie się) i poplamioną koszulką. I ze ślicznych ubrań można przeskoczyć w coś pośredniego a nie stare, powyciągane dresy jakie nosi część kobiet.
  • Odpowiedz
nie wiem po co im się tłumaczysz to ludzie którzy wolą się przyczepić bo nie mają partnera i swoich problemów


@SilentMouse: kto nie lubi poplamionych ubran u innych ten oczywiscie nie ma zycia, no wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz