Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pisaliście tutaj, że po rozstaniu najlepiej znaleźć sobie jakieś hobby, wyjść do ludzi itp. Zrobiłam to wszystko, chodzę do pracy kończę studia obowiązków mam trochę więcej. Nadal doskwiera mi tęsknota za byłym...Śni mi się po nocach. Czuję się samotna, ciągle wracają wspomnienia. Byliśmy narzeczeństwem, a on tak po prostu zamknął nasz etap. Byliśmy ze sobą ponad 5 lat, dwa lata temu ja chciałam odejść i wywalczył powrót... Żałuję trochę, że mu dałam tą szansę a on chwilę przed ślubem stwierdził, że to jednak nie to. Udaję, że wszystko jest dobrze, a gdy przychodzi wieczór zasypiam ze łzami w oczach... Od rozstania mijają dwa miesiące, on bardzo żałuje swojej decyzji, ale na powrót już nie ma szans. Ja coraz gorzej odczuwam to wszystko, w jaki sposób mogę się podnieść?

#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób coś dla siebie, wyjedź, masz znajomych- jedz do nich. Zrób się egoistą przez jakiś czas i myśl tylko o sobie i rób to na co TY masz tylko ochotę. A czy przejdzie? Może nie do końca, bo zapomnieć się nigdy nie da, ale przyzwyczaisz się do tego i z biegiem czasu przeszłość będziesz miała w du..( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak będziesz miała to w
@throwaway6102: robili wszystko co się da tak naprawdę, bo nie którzy zaczynali od koszenia trawników w Norwegii, to teraz sobie śmiga po świecie i aranżuje ogrody (doswiadczenie, ale brak wykształcenia). Inny znajomy po rozstaniu wsiadł na kontenerowiec i to co tam się napatrzył i nazwiedzal to jego. Wrócił po 1,5 roku z bananem na twarzy, całkiem inny człowiek. Z kolei jeszcze inny znajomy-#!$%@? się po rozstaniu, wziął wszystkie oszczędności + kredyt
@AnonimoweMirkoWyznania: podbijam! Kłotnie w związkach są normalne i nawet te duze tez sie zdarzają. Nie mozna sie przez nie zniechecac. Chociaz z drugiej strony jesli dogadywaliscie sie a on, krotko przed slubem, nagle zmienil zdanie, to wygląda to troche źle. Co na pewno powinnas zrobic to wybaczyć, bo to podstawa. Powinnismy wybaczać ludziom wszytsko.
Mozesz zastanowic sie nad powrotem do niego. Ale jesli ewidentnie cos nie wyszlo, masz zle przeczucia czy