Wpis z mikrobloga

Chciałam wczoraj zakupić telefon #xiaomi w media expert. powiedziałam sprzedawcy, jakie modele tej marki mnie interesują. nie chciał mi sprzedać żadnego, zaczął pokazywać zdjęcia jakiś wybuchniętych baterii? był przy tym trochę agresywny i zaczął wymachiwać swoim huwaei p10 i krzyczeć, że ten telefon ma super procesor i mu dalej działa. Powiedziałam mu, że telefon marki xiaomi spełnia moje wymagania, zarówno wobec telefonu, jak i finansowe, tym bardziej, co zaakcentowałam, używam głównie facebooka. a w zamian nie chciał mi go sprzedać. wyszłam i nic nie kupiłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) to chyba niezbyt dobry sposób sprzedaży xD w sumie #zalesie bo mam niesmak do stacjonarnego mediaexpert teraz
  • 16
@banjo: Wiesz z czego to się bierze? Miałem jednego ziomka co pracował w RTV EURO AGD i tam każdy produkt miał jakieś punkty który przeliczało się potem na premię dla pracownika. Więc oni wciskali i polecali nie to co jest najlepsze, tylko to co za co mieli najwięcej punktów = więcej hajsu na koniec miesiąca...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: Nawet jak bait to w ME to nic dziwnego, jeśli P10 jest w tym momencie premiowany to za sprzedanie Ci go dostanie 30 zł do ręki do wypłaty. Myślisz, że skoro ma 2000 do ręki podstawy to skąd biorą łącznie 3500-4000? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@marcoly nie chciał mi sprzedać p10, tylko chwalił się swoim. właśnie mówił mi o p9, o jednym samsungu i o jakiejś Motoroli. czemu miałby to być bait to nie wiem xD trochę zbyt mało ciekawy na bait
@banjo: najprawdopodobniej to nie był sprzedawca tylko promotor zatrudniony przez huwaei. To normalna praktyka w media markt czy media ekspert - zewnętrzni promotorzy zatrudniani przez markę