Wpis z mikrobloga

Czesc, dwie informacje:
1. Spotkanie z Panem Europoslem Tadeuszem Zwiefka odbedzie sie w poniedzialek o godz. 9:00 w Poznaniu. Oczywiscie zaraz po tym wydarzeniu podziele sie z Wami wnioskami ze spotkania
2. Minela 20 - mam nadzieje, ze jak na warunki, gdzie go udzielalem (via Skype, slaby net) nie wyszlo zle? Liczylem na to, ze uda mi sie ponownie zajac glos by opowiedziec temat dokladnie, ale niestety...
#antyart13 #acta2018 #wykop #michau
m__b - Czesc, dwie informacje:
1. Spotkanie z Panem Europoslem Tadeuszem Zwiefka odb...

źródło: comment_4BR1nAH0H4opNSVsHjzFwVJ5Tu7EBrg7.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m__b: Panie Michale, proszę pamiętać że jeśli ta ustawa przejdzie to nawet przeniesienie do innego kraju nie rozwiązuje problemu. Następnym krokiem będzie blokada podejrzanych stron na poziomie EU tak jak ma to miejsce w przypadku hazardu.
Prawdę mówiąc wykop mógł by za sponsorować plakaty/ulotki i wesprzeć organizację protestów.
  • Odpowiedz
Ale Ty wiesz, że wystąpiłeś u Rachonia w gadzinówce? Chyba nie, więc informuję: każdy, kto idzie do tego zera w innym celu, niż naplucie mu w ryj i w-------e plaskuna, wypada źle.


@Slonx: co za różnica czy u rachonia czy o olejnik?
  • Odpowiedz
@Troester: witaj w świecie dorosłych

nie mam złudzeń, że nie minie 10 lat, a będę musiał pisać wszędzie pod własnuym imieniem i nazwiskiem i ważyć każde słowo bo wszystko będzie archiwizowane, analizowane
  • Odpowiedz
@m__b: Wykop niejednokrotnie stosował cenzurę niezgodną z regulaminem. Straciłem konto po aferze zbożowej, gdy zaczęliście modyfikować konta użytkowników wpisując ludziom filtry, których nie chcieli. To tylko jeden z przykładów.

Powtarzacie to wielokrotnie, teraz, gdy chodzi o biznes, udajecie walkę.
  • Odpowiedz
@m__b: Tak tylko zapytam nieśmiało. Nie czujesz kaca i pieczenia w tyłku po występie nie dość, że w propagandowej tubie to jeszcze u człowieka z najbardziej brązowym nosem na świecie?
  • Odpowiedz
@m__b: Michau, nie bój żaby. Zatrudnię Cię jak wypok padnie. Masz gadane, jak potrafisz wybronić modów z ich błędów - myślę, że się u mnie sprawdzisz. Będziemy w kontakcie.
  • Odpowiedz