Wpis z mikrobloga

Czesc, dwie informacje:
1. Spotkanie z Panem Europoslem Tadeuszem Zwiefka odbedzie sie w poniedzialek o godz. 9:00 w Poznaniu. Oczywiscie zaraz po tym wydarzeniu podziele sie z Wami wnioskami ze spotkania
2. Minela 20 - mam nadzieje, ze jak na warunki, gdzie go udzielalem (via Skype, slaby net) nie wyszlo zle? Liczylem na to, ze uda mi sie ponownie zajac glos by opowiedziec temat dokladnie, ale niestety...
#antyart13 #acta2018 #wykop #michau
m__b - Czesc, dwie informacje:
1. Spotkanie z Panem Europoslem Tadeuszem Zwiefka odb...

źródło: comment_4BR1nAH0H4opNSVsHjzFwVJ5Tu7EBrg7.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kremufczyn ja w to nie wierze, bialek na bank wrzucił to zdjecie bo liczyl na memy. Ten czlowiek zna spolecznosc wykopu od podstaw a wrzuca zdjecie z knajpy pizza und kafee jak siedzi zadowolony przy laptopiku xD
  • Odpowiedz
@m__b: tl;dr bo i tak nie mam złudzeń, że nie minie 10 lat, a będę musiał pisać wszędzie pod własnuym imieniem i nazwiskiem i ważyć każde słowo bo wszystko będzie archiwizowane, analizowane i w razie czego użyte przeciwko mnie także GAME OVER
  • Odpowiedz
@m__b

Minela 20 - mam nadzieje, ze jak na warunki, gdzie go udzielalem (via Skype, slaby net) nie wyszlo zle?


Ale Ty wiesz, że wystąpiłeś u Rachonia w gadzinówce? Chyba nie, więc informuję: każdy, kto idzie do tego zera w innym celu, niż naplucie mu w ryj i w-------e plaskuna, wypada źle.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
niezła beka @m__b

jak moderacja robi co chce i zależnie od nastroju usuwają co mają ochotę sypiąc banami za "łamanie regulaminu" a później nie odpowiadają jaki dokładnie punkt regulaminu został złamany bo REGULAMIN to taka luźna interpretacja i odpowiedź na wszystko to wszystko spoko

jak moderacja usuwa treści według własnego widzi mi się chociaż to podobno użytkownicy decydują co trafia na główną to wszystko spoko
  • Odpowiedz