Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Leci do Was kolejny wpis, tym razem o Aborygenach. Skupiłem się w większości tekstu na tym jak żyją oni dzisiaj, ale też poruszyłem temat ich religii oraz historii bo ma ona ogromny wpływ na to jak się zachowują. Tak czy inaczej zachęcam do przeczytania i zostawienia plusa :)

Wpis jest tutaj

Jedziemy z kolejną ankietą! :)

#wietnamwaustralii #australia #emigracja #gruparatowaniapoziomu

Czego powinien dotyczyć kolejny wpis o Australii?

  • Okolice Sydney - czyli gdzie jechać na weekend 2.8% (7)
  • Sport 4.3% (11)
  • Życie nocne 14.2% (36)
  • Wakacje i dni wolne 3.6% (9)
  • Multi-kulti w praktyce 11.5% (29)
  • Azjaci w Sydney 6.7% (17)
  • Pogoda - nietypowe zjawiska w Australii 13.8% (35)
  • Polonia - dziś i kiedyś 11.5% (29)
  • Podatki i rozliczenia 9.1% (23)
  • Kuchnia Australijska - co tu się je 22.5% (57)

Oddanych głosów: 253

  • 15
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (49)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @PiccoloColo @Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala @Kontrolka @Goglez @aterrag @3nter @hiszpanski_konkwistador @wojtas1978 @Delfi @Sztandarynka @vacilador @JanuszPomusz @peerzet @Malirose @Marcinowy @Matys6191 @ranunculus @mateusznakonieczny2323 @vsky @pogromca-pieczonych-kurczakow @Razr @halucyna @PiotrasSNK @nizio @Chilli_Heatwave @McFly29 @uzbek23 @bananoweciasto @Ray_Velcoro @Vadzior @Kris515 @wykopowypixel @
@wietnam67: już kiedyś wrzuciłem pytanie pod wpisem, ale podpytam znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisz Cumplu coś więcej o swojej pracy, jak ją dostałeś, jakie miałeś wcześniej, jak wygląda proces rekrutacyjny itd. Na blogu wyczytałem, że pracujesz jako grafik, co jest dla mnie tyle ciekawe, że sam jestem grafikiem i w przyszłym roku wraz z różową lecimy na 18 miesięcy na wizę 476.
Ponadto jako jeden z
Odbiegając od tematu pokrewieństwa i rodziny. Kolonizatorzy w jakiś sposób poszanowali kulturę Aborygenów i to co zdziwiło mnie po przylocie do Sydney to dziwne nazwy niektórych miejsc. Wollongong – miasto obok Sydney – jego nazwa w języku Aborygeńskim brzmi Wol-lon-yuh i oznacza „odłos morza”. A co powiecie na Woolloomooloo? Trudno określić dokładne pochodzenie nazwy tej dzielnicy Sydney


@wietnam67: Brzmi znajomo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MannazIsazRaidoKaunanOthala - > Odbiegając od tematu pokrewieństwa i rodziny. Koloniz...

źródło: comment_FnDSw3rcz9wgDk0iIo1sTJuteUp4htCa.jpg

Pobierz
@vvit0: oj, pracowałem jako grafik w Polsce, ale po przylocie tutaj ostatnia rzecz o jakiej marzyłem to praca w biurze i tak skończyłem na budowie i pracuję jako malarz. A jako grafik realizuje swoje własne projekty lub czasem biorę zlecenia jako freelancer. Z pracą w biurze na wizie studenckiej jest taki problem, że nie chcą przyjmować bo można pracować tylko na pół etatu, a przy takich projektach to jest bzdura (nie