Wpis z mikrobloga

Mirki, na ile procent 28-letnie auto z przebiegiem 129 tysięcy km miało kręcony licznik? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jestem wstępnie zainteresowany dość charakterystycznym modelem Volvo, na otomoto jest taki tylko jeden (chociaż poszukałbym też na mobile.de albo autoscoucie), ale ten podejrzanie za niski przebieg mnie dziwi.

#motoryzacja #samochody #volvo #kupujzwykopem
  • 51
  • Odpowiedz
@Methelin jest taka szansa, ze jezdzil codziennie po bulki do spozywczaka, ktory jest oddalony o 6.311154598825832 km od jego domu, wtedy przebieg moze byc realny xD
  • Odpowiedz
@Methelin wychodzi 12 km na dzień..mize pasować..nie musi.
Mój wujek miał merca w Niemczech. Do pracy z buta 500m raz w tygodniu na większe zakupy.W ciągu dwóch lat zrobił 3 000 km ..Jak sprzedawał bryłę to mu nikt nie wierzył że tylko tyle zrobił
  • Odpowiedz
@PanKracy582 i wierzysz w to, ze przez 30 lat typ wyjezdzil 128tys km? XD szansa by byla taka, gdyby autem jezdzil jeden wlasciciel, co przy takim roczniku tez wydaje sie to nierealne
  • Odpowiedz
@IgorK i @PanKracy582, wiadomo, że przebieg to nie wszystko, ale chodzi o sam fakt możliwego braku uczciwości sprzedawcy. Nie chciałbym kupować auta od kogoś, kto traktowałby mnie jak naiwniaka, który patrzy tylko na cyferki na kręcidełku.
  • Odpowiedz