Wpis z mikrobloga

Mirki, na ile procent 28-letnie auto z przebiegiem 129 tysięcy km miało kręcony licznik? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jestem wstępnie zainteresowany dość charakterystycznym modelem Volvo, na otomoto jest taki tylko jeden (chociaż poszukałbym też na mobile.de albo autoscoucie), ale ten podejrzanie za niski przebieg mnie dziwi.

#motoryzacja #samochody #volvo #kupujzwykopem
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKracy582: Ja mam teraz nieustające XD bo sprzedaję pewne BMW z nadwoziem coupe, rok 1996, przebiegu 88k km. Jestem 2 właścicielem, pierwszym był sąsiad z mojej ulicy. To była jego zabawka, w sumie 4 auto w rodzinie. U mnie jest to 3 samochód, po aucie które jest wózkiem na zakupy i do miasta, autem żony, i moim firmowym OOOO
W ciągu 4 lat zrobiłem mniej niż 8.5k km Ale zawsze
  • Odpowiedz
@PanKracy582:
Mechanicznie też pancerne, ale bardziej gniły, dlatego Volvo jeszcze jeżdżą, a takie Renault 9 to już praktycznie nie do spotkania (w mojej okolicy to znam tylko jedno w klekocie, w sumie się nawet zastanawiam czy go nie odkupić xD)
  • Odpowiedz
@swital: Masz wyłączone wiadomości.

I chociaż nie muszę kupić 480-tki na wczoraj (prędzej za kilka, kilkanaście miesięcy), to bardzo podoba mi się ten model i chciałbym z czasem wejść w jego posiadanie. Taki tam kaprys.
  • Odpowiedz
@Methelin: zainwestuj w jakiegoś dobrego, wyspecjalizowanego w danej marce mechanika, albo rzeczoznawcę który oceni, czy rzeczywiście może to być 130kk czy 1130kk.

Oczywiście, jest to możliwe, ale takie perełki raczej bardzo szybko znajdują nowy dom, często bez ogłoszenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Methelin jak koniecznie 480 to patrz tylko na blachę: tylne nadkola i podłoga bagażnika. Nastepnie plastiki w środku, są w gównolitu i do tego drogie. Tylne lampy to wydatek 400-500 euro. Mechanicznie to bardzo żywotne i proste auto, niestety elektryka jak była grzebana przez pierwszego lepszego mechanika to będzie rzeźba i trzeba będzie poprawiać. Miałem już 8 480tek, w tej chwili mam 2 S 2.0 93r i Collection 95 2.0
  • Odpowiedz
@Methelin: przebieg się nie liczy. Liczy się zużycie. W tym samochodzie (sam jestem volvomaniakiem) to przede wszystkim blacha. Jak jest zdrowa i jednostka jest zdrowa to brać. Bo to piękny wóz i wartość będzie rosła. Sam mam 740 i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@PanKracy582 ale za to zachowujesz sie jakbys mial o jeden chromosom za duzo, do tego wciskasz ludziom slowa, ktorych nie uzyli i wyzywasz tylko zeby twoja samoocena poszla w gore na portalu ze smiesznymi obrazkami xD a jak ci ktos zadaje pytanie na podobnym poziomie to "Nie na temat. Potrafisz dyskutować na temat czy przerasta?"
  • Odpowiedz