Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: o już widzę jak bohater serie a, Milanu, mistrz zdobywca wszystkiego co się da w karierze piłkarza zdobyć idzie do polskiej reprezentacji.

Fajnie byłoby gdyby tak się stało ale prędzej uwierzę w Gianniego de Biassi. Historyczny awans, z Algieria. Ulepi z gówna

Nowy polski trener - mam w------e na bonka i kadrę. Kolejny z przyzwoleniem na a-----l imprezy i podziały. Kolejny który zadowoli się jako takim wynikiem. Kolejny którego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miszcz_riposty: nie trener a selekcjoner. To słowo lepiej opisuje jakie zadania powinna mieć ta osoba.

Od treningów jest trener w klubie. Potrzebny nam jest ktoś kto wybierze 23 najlepszych i nie będzie się bał (za przeproszeniem) w-----ć kogoś za niesubordynację czy szantaż "a ja nie jadę jak mój kolega nie pojedzie"

Najlepiej ktoś z zagranicy kto nie jest umoczony w układy w PZPN i nie jest znajomym kolegi znajomego kolegi
  • Odpowiedz
Myślę że Bonus BGC byłby idealnym trenerem polskiej kadry. Każdy mecz nas bo sędzia dostanie luja ogluszacza na twarz a przeciwnicy będą się slizgac na beltach po taniej wodce. Najgorzej że przy takim selekcjonerze Peszki będzie zawsze w kadrze xd
  • Odpowiedz