Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: o już widzę jak bohater serie a, Milanu, mistrz zdobywca wszystkiego co się da w karierze piłkarza zdobyć idzie do polskiej reprezentacji.

Fajnie byłoby gdyby tak się stało ale prędzej uwierzę w Gianniego de Biassi. Historyczny awans, z Algieria. Ulepi z gówna

Nowy polski trener - mam #!$%@? na bonka i kadrę. Kolejny z przyzwoleniem na alkohol imprezy i podziały. Kolejny który zadowoli się jako takim wynikiem. Kolejny którego taktyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miszcz_riposty: nie trener a selekcjoner. To słowo lepiej opisuje jakie zadania powinna mieć ta osoba.

Od treningów jest trener w klubie. Potrzebny nam jest ktoś kto wybierze 23 najlepszych i nie będzie się bał (za przeproszeniem) #!$%@?ć kogoś za niesubordynację czy szantaż "a ja nie jadę jak mój kolega nie pojedzie"

Najlepiej ktoś z zagranicy kto nie jest umoczony w układy w PZPN i nie jest znajomym kolegi znajomego kolegi prezesa.
Myślę że Bonus BGC byłby idealnym trenerem polskiej kadry. Każdy mecz nas bo sędzia dostanie luja ogluszacza na twarz a przeciwnicy będą się slizgac na beltach po taniej wodce. Najgorzej że przy takim selekcjonerze Peszki będzie zawsze w kadrze xd
@miszcz_riposty zagranicznych wykluczasz bo? A który polski trener z powodzeniem prowadzi dobrą zagraniczną drużynę bo nie kojarzę? Do kadry teraz tylko zagranicznego, młodego trenera który grał w europejskim klubie, jest profesjonalistą i zdobywał trofea. Padło nazwisko maldiniego. Jeżeli by się zgodził to byłby cud świata. Ale jeżeli jednak to jestem jak najbardziej za.
@miszcz_riposty Leo to stara szkoła, w dodatku jakich piłkarzy miał do dyspozycji Leo a jakich Nawałka? Przecież to przepaść. Potrzebujemy kogoś młodego, z charyzma. Polski trener wg mnie w ogóle odpada. Nie mamy nikogo takiego.