Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie pretensje do Lewego po mundialu XD a z kim on ma grać w tej reprezentacji tak naprawdę? XD Krychowiak, wielki defensywny pomocnik - rezerwowy w WBA i niechciany w PSG, Góralski rezerwowy Łudogorca, Kownacki rezerwowy Sampdorii, Grosicki grający po maks 60 minut w Hull, które ledwo utrzymało się w Championship, Piszczek to już prawie emeryt, Błaszczykowski cały połamany, tak samo Milik inwalida, Zieliński wieczne dziecko, dobry na słabych- za słaby na dobrych, bo i psychika krucha, tak można wymienić całą kadrę, poza bramkarzami :) no i Glikiem, który akurat nabawił się kontuzji #mecz
SaandMann - Śmieszą mnie pretensje do Lewego po mundialu XD a z kim on ma grać w tej ...

źródło: comment_vmidVzHbLPUE3NLrLGI8qbht5zn34HiZ.jpg

Pobierz
  • 65
@SaandMann: Zieliński dobry na słabych słaby dla dobrych to tak samo jak Lewandowski. Przecież Lewy nie ma psychy do bycia najlepszym. Wmawiają mu to wszyscy że jest genialny i na poziomie Ronaldo czy Messiego tylko, że mając kiepskich kolegów w reprezentacji Ronaldo ich ciągnie a Lewandowski czeka żeby być ciągniętym bo umie tylko strzelać i to jak ma piłkę idealna
twierdzisz, że środkowy napastnik ma sam wybić piłkę z własnego pola karnego, rozegrać ją przez środek, jebnąć rajd skrzydłem, podać sobie i na końcu wykończyć akcję? XD


@SaandMann: Nie, ma prawidłowo przyjąć piłkę i ją odegrać, wygrywać pojedynki główkowe i na koniec wykorzystywać okazje. Mówmy prawdę - Lewandowski też nie gra wielkiej imprezy.