Wpis z mikrobloga

Patrzcie na na screen...

Ja wiem, że odnośnie @szczepienie praktycznie nikt nie ma żadnych wątpliwości, ale tak jakby mimo wszystko znalazła się jeszcze jedna osoba wrzucam ten wpis - nie jako obalenie ale jako zachęta do przemyślenia sprawy. Na wstępie jednak muszę zaznaczyć, że niestety zrobię to o czym @loginnawykoppl wspominał w swoim wpisie czyli pozwolę sobie podlinkować jego artykuł w formie argumentu.

Więc zacznijmy. Jak spojrzycie na screen to na różowo zaznaczone odwołania do innych "źródeł". Najczęściej te "źródła" to podstrony bloga pana @szczepienie, które to linkują do innych swoich "źródeł" - i tak się tworzy nieskończona siatka zależności. Nie będę tutaj się bawił w głęboką analizę. Jak ktoś chce może bez problemu wylosować sobie artykuł na stronie pana @szczepienie i samemu sprawdzić. Nawet ja tak zrobię - o tutaj:

http://szczepienie.blogspot.com/2017/02/nieszczepione-dziecko-morderca.html

28 linków na stronie z czego 12 to dosłonie odwołania do innych wpisów szczepienie.

Ale wracając do screen poniżej - to kolejny artykuł @szczepienie. Niejako wybrany losowo. Pan @szczepienie sam mi go podesłał w zasadzie bez powodu bo tylko go zawołałem. Nie wiem czy ten tek ma rekordową liczbę linków - może różni się od innych wpisów, może nie, ale chciałbym zaznaczyć, że tylko na tej jednej stronie mamy aż 85 odwołań (Tak odjąłem wszystkie linki z poza artykułu np z paneku bocznego czy komentarzy) do innych stron z czego - (jakby ktoś był ciekawy) 22 hiperłącza dosłownie odwołują się do innych podstron @szczepienie. Co gorsza, niezależnie, który wpis @szczepienie sobie wybierzecie to prawie, zawsze czytuje sam siebie i wkleja okropną ilość odniesień do swojego bloga.

Tym co mnie zainspirowało do popełnienia tego wpisu to wczorajszy wykop filozofii dla januszy. Ten tekst jest dosłownie o panu @szczepienie

http://www.filozofiadlajanuszy.pl/galop-gisha-kiedy-podawanie-zrodel-jest-manipulacja/

Jestem nawet za tym by przywoływać wpis filozofiidlajanuszy przy każdym poście gdzie @szczepienie wrzuca swoją "twórczość".

O ile uważam, że @szczepienie w jakimś mały stopniu robi dobrą robotę w uświadomianu ludzi, że mogą dopytywać o niezbędne informacje czy, że istnieje coś takiego jak ulotki do szczepionek, tak niestety mam nieodparte wrażenie, że pod tym wysrywem linków stara się coś ukryć. Skoro kieruje swój blog do ludzi, dlaczego wrzuca wyryw linków na które dosłownie trzebaby było przeznaczyć dni aby je wszystkie zbadać? Z tego co rozumiem ten blog ma być kierowany do ludzi Skoro owe linki są podstawiane przy dyskusji ze zwykłymi ludźmi. Pewnie zauważyliście, że w każdym poście i komentarzu jako odpowiedź dla innej osoby potrafi wklejać od jednego do nawet kilku odniesień do swojej strony. Niestety łatwo zauważyć, że w w ten sposób najczęściej unika bezpośrednio odpowiedzi na zarzuty albo używa tego jako zasłony na zasadzie "widocznie nie przeczytałeś w ogóle mojego tekstu, który tu wkleiłem". To nic, że zazwyczaj w tych odnośnikach są cytaty wyrwane z kontekstu.

Tak na koniec jeszcze:

Jak zaczniecie śledzić odwołania do innych stron z tekstu pana szczepienie to wcale nie jest lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://podaj.to/post/1020,1,lekarka-nie-wytrzymaa-i-napisaa-co-myli-na-temat-szczepionek-mocne.html

Niektóre z nich to jakiś totalny bullshit na miarę WP. Te odwołania często mają działać jako potwierdzenie tezy...

Ogólnie nie polecam, ale życzę miłego dnia wszystkim.

https://www.wykop.pl/link/4381155/#comment-56092383

tl;dr


#szczepionki #nop #dzban #proepidemicy #szczepienia #gownowpis
Kryspin013 - Patrzcie na na screen...

Ja wiem, że odnośnie @szczepienie praktyczni...

źródło: comment_e1YeNJPayJSPUHZUZkffHd0cbOTIFEpC.jpg

Pobierz
  • 19
@Kryspin013:

Tak niskich lotów propaganda, że szok.
Wziąć artykuł dotyczący MEDIALNEJ sprawy i argumentować o słabości źródeł xd. Nie wiem czy tak sprany mózg masz czy Ci płacą po prostu.

Wybierz artykuł dotyczący konkret szczepionek i potem pisz.

Po to są odnośniki do bloga, aby nie robić ściany tekstu i nie powtarzać tego co już zostało napisane. Przecież przez coś takiego nie dałoby sie przebrnąć. A i po co powtarzać coś
@ZapasowaZielonka: nie mam @Szczepienie na czarnej liście( ʖ̯)Powiedz w takim razie niby kogo mam na #czarno, że niby nie może tu odpisać?

Przeczytaj wpis jeszcze raz i spróbuj zrozumieć o czym jest bo na razie w ogóle nawet nie odniosłeś się do jego treści. Rzucasz jedynie marnymi hasełkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i ktoś tu chyba mocną
konto założone tylko po by odpowiedzieć akurat na ten konkretny post.


@Kryspin013: odebrałem to jako sugestie, a bardziej w moim wpisie chodziło, że mimo, że nie mam nic wspólnego to zgadzam się.
Z tym cytowaniem samego siebie to pojechałeś bo zazwyczaj są to odesłania do miejsc gdzie są źródła danego cytatu, generalnei cały ten blog to kompilacja źródeł - cytatów ze źródłami, zwykle jest zarzut cherry pickungu ale w wielu wpisach
miałeś jego merytorycznie zmiażdzyć


@Szczepienie: Co miałem zrobić? Albo co mam zrobić? Serio weźcie przeczytajcie ten post ze zrozumieniem bo widzę, że nawet o to się nie postarałeś.

Kliknij w obrazek sobie i zobacz do którego wpisu się odnoszę bo póki co to trochę wychodzi, na to, że w ogóle nie czytasz co do ciebie ktoś ci odpisuje tylko srasz linkami na lewo i prawo.

Nie wykłócam się o merytoryczną stronę
@Kryspin013: Moim celem nie jest manipulowanie, celem gishgalopu jest sprzedanie nieprawdziwych informacji, a skoro merytorycznie jestem bez zarzutu to problemem jest tylko to, że mam taką formę, podobną momentami jak opisaną w artykule. Jednak w moim przypadku to wynika tylko z tego, że wszystkie dyskusje takie same i szkoda się powtarzać, zbieram argumenty z wykopowych dykusji i tak się urodził ten wpis o wenezueli, wszystkie argumenty w jednym. Jeśli teraz mnie
nie sprawdziłeś nieskończonej karuzeli linków.


@Kryspin013: nie ma czegoś takiego są góra 2-3 poziomy najwyżej, w 99% przypadkach jeśli klikniesz raz w link to znajdziesz tam już źródła z poza bloga, nie rozumiesz sensu.
Inni też mają bogate źródła zobacz ten krótki wpis
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=976535759169231&id=336484796507667

i źródła do niego tutaj https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=976531199169687&id=336484796507667
112 źródeł, gdyby zrobiła ten wpis jak na szczepienie.blogspot gdzie ułatwione mają ludzie klikanie i zamiast dawać tytuły badań naukowych to
to problemem jest tylko to, że mam taką formę, podobną momentami jak opisaną w artykule. Jednak w moim przypadku to wynika tylko z tego, że wszystkie dyskusje takie same i szkoda się powtarzać


@Szczepienie: Tak i to chciałem zaznaczyć. Tylko o to chodzi w moim wpisie.

Jeśli teraz mnie ktoś o wenezuele zapyta to po co dyskutować jak na 99% tam są odpowiedzi na wszelkie pytania z dyskusji?


W tak nieprzystępnej
Udało mi się zawędrować 6 poziomów a mógłbym iść dalej.


@Kryspin013: na każdym blogu gdzie przy wpisie jest "zobacz też" i są zbliżone tematy polecane przez autora i będziesz w nie klikać to zapętlisz się w nieskończoność
na każdym blogu gdzie przy wpisie jest "zobacz też" i są zbliżone tematy polecane przez autora i będziesz w nie klikać to zapętlisz się w nieskończoność


@Szczepienie: Ty dalej brniesz w swoje. Nie odwracaj kota ogonem. W głównym wpisie masz napisane, że linki z poza artykułu były omijane. Przy liczeniu i klikaniu brałem tylko odnośniki z treści artykułu. Co najlepsze w ogóle się nie starałem zawędrować dalej. Najczęściej brałem jeden z
@Kryspin013: Chodziło mi o to, że aby znaleźć źródło danego cytatu prowadzące poza blog, lub źródła na podstawie których dana hipoteza została sformułowana wystarczy 1 kliknięcie (w większości przypadków) tam gdzie jest wyższy poziom i artykuł nie dotyczy bezpośrednio szczepiony czy choroby tylko krytyki medialnej to może być 2 max 3 poziomy. Pytanie czy chcesz naprawdę znaleź źródło danego cytatu czy liczysz linki i to co podane jest jako ciekowska w
@Szczepienie: A ja wyżej napisałem o co mi chodzi, jakie jest moje stanowisko i jakie są moje zarzuty wobec ciebie. Twoje wpisy na blogu są tak maksymalnie nieprzystępne jak się tylko da i tu nawet nie chodzi o samą formę bo nawet strona wizualna się do tego załapuje. Tu jest problem, bo w każdej dyskusji się zasłaniasz swoją stroną. Używasz własnych treści jako argumenty. Jak wspomniałem wyżej - nie da się
twoja zielonka nie ma żadnych innych akcji po za jednym komentarzem w tym wpisie.


@Kryspin013: tym razem też wcale niczego nie sugerujesz? tak się składa, że jednak ktoś chyba czyta tego bloga, nie jest to dzieło jednej osoby i są ludzie nawet których nei znam co czasem mnie bronią. Tak jest w tym przypadku.
Jeśli dla kogoś to temat ważny to da radę nawet z tak nieprzystępną formą.
@Kryspin013: Wyrzuć czarnolistowanie to nie będzie trzeba. Szczepienie sam może, jak widać, odpowiedzieć za siebie, więc nie ma potrzeby, aby robił drugie konto. Zaznaczyłem, że nie jestem, abyście nie robili głupich insynuacji skoro dziwnym trafem... lol... tematy dotyczy jego.