Wpis z mikrobloga

@razenas aha więc ich Polskość się resetuje w momencie gdy jeden rodzic nie jest Polakiem pełnej krwi?

A jak by rodzic był dajmy na to pół krwi Polakiem to dzieci też nie mogą się w pełni Polakami nazywać co? Takimi z wielu pokoleń.
  • Odpowiedz
@razenas Nie jestem upośledzony, to jest istotny problem. Czy jeśli masz geny tylko w połowie niemieckie to czy możesz ty wszystkich pra ojców uważać za swoich?

Poza tym sam wpis był o tym że nie jest. Więc miło że ktoś z prawej strony to w końcu przyznał.
  • Odpowiedz
@ponton ,,Afro-German" no czyli nie jest czystej krwi Niemcem. Skoro mówicie, że jest czystej krwi Niemcem, bo ma matkę Niemkę, to ja tak samo mogę powiedzieć, że jest czystej krwi Ghańczykiem, bo ma ojca Ghańczyka. Do jego brata Kevina-Prince'a Boatenga mam szacunek, bo przynajmniej reprezentuje Ghanę.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Nikt nie mówi, że jest czystej krwi Niemcem, bo nie ma czegoś takiego jak czysta krew niemiecka. To jest mieszanka krwi różnych plemion, które żyły na tych terenach: fryzyjskich, gockich, wandalskich, saskich, nordyckich, celtyckich, słowiańskich i wielu innych.
  • Odpowiedz