Wpis z mikrobloga

Zainspirowana wpisem @jankes83, weszłam na stronę jedynego słusznego terapeuty, czyli Jerzego Zięby. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Oprócz sprzedawanego szitu takiego jak wspomniany już strukturyzator wody xD, milion liofilizowanych warzyw, mleka klaczy xD i tłumaczeń Ukrytych Terapii na język wietnamski, znalazłam TO.
Trawa pszeniczna.
5 sztuk za stówę.
Dokładnie tak, ten pajac sprzedaje trawę zapakowaną w pudełko i mówi, że to jest cud natury i trzeba go koniecznie spożywać, bo nie będziemy mieli wymaganych witamin (no chyba że kupisz sobie zestaw witaminek od Zięby, bo skoro jesteś na tyle głupi żeby kupować trawę w pudełku, to na witaminy też Cię stać, co?).
Ja #!$%@?. xD
#antyszczepionkowcy #zieba #jerzyzieba #bekazantyszczepionkowcow #bekazpodludzi #heheszki #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_gHxli4Clm8LRV4uA4eQpuyhYRKnPw5bD.jpg
  • 35
@harpiowata: W pszenicznej trawie chodzi głównie o chlorofil, który zabija komórki rakowe i podobno dotlenia całe ciało. Niestety eksperci już jakoś nie raczą wspomnieć że chlorofil jest bardzo wrażliwy na wysokie pH, przez co jest szybko w całości strawiony w ludzkim żołądku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było:
http://citeseerx.ist.psu.edu/viewdoc/download?doi=10.1.1.600.8592&rep=rep1&type=pdf
@stats: i dodatkowo coś pomieszałeś, bo w badaniach jest wyraźnie napisane, że degradacja cholofilu spada wraz ze wzrostem pH.
The rate constants of green colour loss and chlorophyll degradation decreased with increasing pH
A im niższe pH tym szybszy rozpad.
It was observed that the degradation rate of chlorophyll a and chlorophyll b accelerated as pH decreased.
Co by się w sumie zgadzało, że cholofil po przejściu przez żołądek chorofilem już