Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak bardzo jestem #!$%@? kiedy wysiadając z meśka za 100koła przypadkowo spotykam swoje "znajome" z gówniakiem (ojciec nieznany) lub 100KG+ samotna szuka niezależnego mężczyzny z własnym mieszkaniem sprzed X lat, które mnie odrzuciły z tekstami "Łobuz kocha najbardziej", "Informatyk to odludek", "Praca na budowie to jest męskie zajęcie a nie jakieś klikanie w klawiature"? Uśmiecham się wtedy ironicznie lub czasem powiem cześć i ide dalej z lepszym samopoczuciem? ( ͡º ͜ʖ͡º) WIem, że to głupie ale nie mam kompletnie żadnego poczucia "szkoda dziewczyny, fajna była" tylko sobie myśle = było lepiej wybierać. #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Jak bardzo jestem zjebem?

  • Sufit to mało 19.7% (405)
  • 5/10 9.9% (204)
  • No i zajebiście 70.4% (1449)

Oddanych głosów: 2058

  • 81
Jak bardzo jestem #!$%@? kiedy wysiadając z meśka za 100koła przypadkowo spotykam swoje "znajome" z gówniakiem (ojciec nieznany) lub 100KG+ samotna szuka niezależnego mężczyzny z własnym mieszkaniem sprzed X lat, które mnie odrzuciły z tekstami "Łobuz kocha najbardziej", "Informatyk to odludek", "Praca na budowie to jest męskie zajęcie a nie jakieś klikanie w klawiature"? Uśmiecham się wtedy ironicznie lub czasem powiem cześć i ide dalej z lepszym samopoczuciem? ( ͡º ͜
jesli mam wybierac dobre relacje z ludzmi z mlodosci ( gimnazjum, liceum) ktorych jedyna ambicja bylo schlanie sie tania wódą w piatek na imprezie a potem robaczenie za 3k a poswieceniem tego czasu na nauke by potem zyc jak krol dla ktorego tylko niebo jest limitem to wybieram to drugie


@tomislawniepelka: tratata, bo istnieją tylko dwie drogi albo chlanie wódy do oporu i brak ambicji albo uczenie się całymi dniami i
@analogiczna: no, moze jak mieszkasz od urodzenia w Warszawie czy innym Wroclawiu gdzie masz o wiele wiecej ludzi i masz o wiele wieksze szanse trafienia na rownie ambitnych i z planami to mozesz tak mowic. U mnie byly tak naprawde tylko dwie grupy: grupa uczaca sie i grupa imprezujaca. Nie bylo pomiedzy. Nikt z tych drugich nie mial jakis planow dotyczacych przyszlosci, ani tego co chce robic. A ta grupa uczaca
@analogiczna: i powiem.ci na koniec, ze nie zaluje ani minuty spedzonej nad ksiazkami jako nastolatek bo teraz to mi sie splaca - za niedlugo bede lekarzem a to otwiera przede mna droge na caly swiat: USA - prosze bardzo, UAE - nie ma problemu, Arabia Saudyjska - zapraszamy, Australia, Niemcy - z pocalowaniem reki pana przyjmiemy, przy czym w Niemczech: chce pan na ortopedie, prosze bardzo, anestezja? Tez prosze. Okulistyka? Prosze
@tomislawniepelka: ciężko mi uwierzyć, że nie było takich pośrednich, skoro zwykle stanowią większość, ale dobra- mogles tak trafic.
Jest też szansa, że niektórych źle oceniałeś, w mojej licbazie grupa pośrednia była źle oceniana przez grupę 'tylko nauka' (i to osoby uczące się dla ocen, nie do końca myślące przyszłościowo) Tacy bez myslenia o niczym to byly bardzo pojedyncze jednostki. No i wcale sie tak nie skonczylo, ze najwiecej siedzacy w ksiazkach
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie im dupa peka ale nie stales sie raczej alfa tylko beta bankomatem w ich oczach, gratuluje sukcesu w karierze, ale bądź czujny, kazda karyna by chciala swoj bankomat, nawet jak ma na imie Ania.

ogolnie znam to uczucie, fajne laski z czasow studiow i liceum, studentki prawa itp, a udostepniaja samochod za 5k swojego mena na sprzedaż, cos poszlo nie tal xD
@AnonimoweMirkoWyznania: juz nie mowiac o karynach z tych samych czasow, ciezko znalezc karyne ktora nie zaciazyla i albo jest sama bez kasy albo z dynamicznym sebą tez bez kasyy, waga x2, wraki czlowieka. traktuj to jako motywacje, mnie gnoili w szkole ze kujon itp(uczylem sie szybo i minimalna ilosc czasu tak zeby miec wiecej czasu na gre na kompie), to motywujace widziec ludzi wczesniej smiejacych sie z ciebie ktorzy teraz sa
@tomislawniepelka: chyba ty xD ja mam swoje biurko w klimatyzowanym biurze. Bhp nie pozwala pracowac w za wysokiej temp jak i za niskiej. Moja firma zajmuje sie modernizacja dzwigow osobowych. W szybie aktualnie mam 19 stopni. Btw. A siedz sobie w swoim biurze, ja z biura sie wynioslem. Jak tam deadline’y?