Wpis z mikrobloga

Fakt to jednak jest gazeta dla idiotów


@Kielek96: zgadzam się. A zwróć uwagę ilu użytkowników na tagu bierze ją na poważnie, jeszcze z rana było mnóstwo głosów oburzenia, że jak oni w ogóle śmią się śmiać i wylegiwać na basenie! Powinni ubrać się w wory pokutne i #!$%@?ć na kolanach do Częstochowy, urządzając przy okazji samobiczowanie ku uciesze gawiedzi. Uśmiech? Nie ma miejsca na coś takiego! Tylko szloch, lament i
  • Odpowiedz
@dnasstorm: ZAKAZ UŚMIECHANIA SIĘ, TYLKO PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBAMI, ŻADNYCH GRYMASÓW NA TWARZY!

Mecz z Senegalem już za nami, pora o nim zapomnieć. Wyciągnąć z niego wnioski na przyszłość i wyrzucić z głowy, przygotować się mentalnie do kolejnego starcia a nie siedzieć i rozpamiętywać porażkę.
  • Odpowiedz
@Kielek96: Widziałem ten artykuł online i się z niego śmiałem ale jedna rzecz mnie zastanowiła. Co na terenie hotelu w czasie turnieju robi najbardziej #!$%@?ąca osoba tego środowiska - dziewczyna Milika, Jessica Ziółek?
  • Odpowiedz
@LukaszN: @Andrejrooo:

ZAKAZ UŚMIECHANIA SIĘ, TYLKO PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBAMI, ŻADNYCH GRYMASÓW NA TWARZY!


Aaaaa Grażyna trzymaj mnie,miliony zarabiajo,nic nie grajo, to ja muszę zarabiać Tysiąć pincet złotych i harować aby mnie Janusz nie zwolnił a oni
  • Odpowiedz
ej to było na pierwszej stronie faktu? XD


No było,widziałem na własne oczy xD

Fakt i SE to tabloidy, czyli szatławce nastawione na skandale i trafienie w tanie instynkty

Tak porze tym połowa ich artykułów to fake a druga połowa to rozdmuchany skandal
  • Odpowiedz
Fakt to jednak jest gazeta dla idiotów


@Kielek96: Jak można mieć wątpliwości przy oczywistościach? W ewolucję też jeszcze nie wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz