Wpis z mikrobloga

@turek44: Śmieje się z tych ludzi co się wieszają i tyle ja jakbym miał popełnić samobójstwo to bym przed tym zrobił napad na bank czy na coś innego co by zysk przyniosło najwyżej jakbym miał już zostać złapany to strzeliłbym sobie w łeb a jak by mi się udało to depresja by znikneła bo siano by się zgadzało i bym #!$%@?ł zagranice
  • Odpowiedz
  • 4
@turek44 trzeba być frajerem, żeby rzucić wszystko i się zabić, nie ma większego tchórzostwa niż samobójstwo zamiast zmiany siebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@4gN4x trzeba mieć olbrzymią odwagę żeby się zabić, przezwyciężyć instynkt przetrwania, a nie być żałosnym pasożytem żerującym na innych, albo wegetować bez sensu, aż w końcu coś cię zabije samo...
Marzę o śmierci, ale nie potrafię tego zrobić. To ja tutaj jestem frajerem i tchórzem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cardiv gdy masz impuls nic się nie liczy i chcesz to zrobić, ale jeśli wstrzymasz się dostatecznie długo to on mija.
Miałem takie impulsy i wtedy nie myślałem w ogóle. Ludzie się wtedy rzucają z okna, wieszają, podcinają żyły. Jak ma się pecha to on minie zanim skończysz ze sobą, trzeba mieć materiały przy sobie
  • Odpowiedz
@turek44: To daj mi pieniądze ja zrobie sobie takiego tripa a ty będziesz mógł popełnic samobójstwo z myślą ze kogoś uszczęśliwiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@turek44: Piszesz takie rzeczy na wykopie żeby zwrócić na siebie uwage i mieć u nas współczucie więc nie gadaj że chcesz popełnic samobója bo to tylko twoje gadanie a do czynów daleko
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Akurat wykop to ostatnie miejsce gdzie się powinno szukać współczucia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Masz rację, teraz nie chcę, teraz tylko pragnę śmierci, a nie chce się zabijać.

Paradoks
  • Odpowiedz
  • 0
@turek44 szkoda że nie da się jakoś wymianac organów zdrowia tym co popełniają samobójstwa i dawać tym naprawdę chorym/kaleką co chca zyc
  • Odpowiedz