Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie
juz drugi niebieski mnie rzucil bo po miesiacu nie poszlam z nim do łóżka. z tym ostatnim po 2 tygodniach spotykania się zaczeliśmy być parą i był to niebieski, którego wcześniej wcale nie znałam. chciałam stałego związku, chciałam się poznać, żeby była między nami jakaś więź przed tym seksem no ale się przeliczyłam. moje koleżanki miały rację, że niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną. zostane pewnie starą panną ale ze swoimi świetnymi zasadami o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje i umre sama podczas gdy wszystkie, które robią to odrazu, będą w szczęśliwym związkach. nie wiem po co to gadanie o tym jak ważne jest to z kim ktoś sypiał wcześniej i że nikt nie chce do stałego związku kogoś kto ma np 25 lat i 15 partnerów seksualnych. ja mam 24 lata i byłam w łóżku z tylko jednym i co z tego. chyba każdy wolałby żebym była z 10. znudziło mi się to poznawanie się, robienie jakiś kolacji, niespodzianek i bycie miłą bo do niczego to nie prowadzi. chyba muszę zostać szaloną różową, która sama kogoś podrywa, jest super pewna siebie, odrazu bedzie dochodzilo do seksu i zaraz zleci się masa chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest. chciałam się tylko wyżalić bo już mam dosyć tego jak wyglądają moje związki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 330
chłopak był uczciwy i nie był z Tobą na siłę, tylko, żebyś poszła z nim do łóżka, więc nie masz o co mieć pretensji, chcesz to się załamuj nad stanem świata, że nie pasuje on do Twojej filozofii życia albo szukaj typa, który podziela Twoją filozofię, co będzie prostsze?


@arealhumanbean: mój Boże, ktoś w końcu to powiedział. Mam wrażenie że stałem się wolny od tych gównozarzutek o związkach, wystarczy tam wkleić
@AnonimoweMirkoWyznania: spokojnie, w wieku 37 lat będziesz samotną matką dziesięciu kotów i posiadaczką konta premium na tinderze z #!$%@? atencyjnym opisem byle by tylko jakiś niebieski na Ciebie w ogóle spojrzał, ale to nie koniec świata
gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną


@AnonimoweMirkoWyznania: nie, być może zostawiłby Cię trochę później... Jeśli facet, z którym się spotykasz nie potrafi się wstrzymać z seksem tych dwóch miesięcy, to znaczy, że pozostałe Twoje cechy nie są wg. jego opinii warte tego czekania... Szukaj dalej, aż znajdziesz odpowiedniego, tylko tyle, i aż tyle ;)
Fajną, rozsądną kobietę też ciężko znaleźć, więc nie załamuj się tak
Agniech: Boże. Nieprawda.
Zależy na jakiego pajaca trafisz. Mój niebieski tez spał wcześniej tylko z jedna loszka(23lv) i ja tez z jednym gościem (22lvl) przed nim.
Tez jestem teho zdanie, że trzeba się poznac, zanim pójdzie się do lozka.., może przez to, ze z tym pierwszym poszłam za wcześnie a potem, jak poruchal, to kopnął mnie w dupe. Uwazam, ze nie ma jednego przepisu, czy to ma być tydzień, czy miesiąc..
OP (Zapomnialam kodu): @rodzinnabutelka, @CynicznaŻona nie mialam nigdy konta na tinderze ani badoo i nie zamierzam miec
@WyjmijKija czulam do niego pociąg tylko tak ciężko to zrozumiec ze ja chce cos znaczyc dla tej osoby? Ja moge chciec isc z nim do lozka, moge cos do niego czuc ale skad mam wiedziec czy on do mnie tez? I tak, chce cos znaczyc dla faceta z którym sypiam a przez
@AnonimoweMirkoWyznania dziewczyno, na własnym przykładzie powiem Ci, ze nie warto tak szybko isc z kims do lozka nawet jesli czujesz, ze w sumie wydaje się być fajną osobą. Mialam taka sytuacje a po miesiącu okazało się, że z chłopakiem jest cos nie tak. Robił mi dzikie awantury o byle gowno i tak dalej. Musiałam go Pogonic i bardzo żałuję, ze tak szybko się przespalismy. Naprawdę żałuję, bo mimo, ze seks jest fajny
@AnonimoweMirkoWyznania:
Gdybym teraz zaczął się spotykać z dziewczyna i traktował ja poważnie to czekał bym na sex max, ale to max 2-3 miesiące, sex jest w związku bardzo ważny i nie wyobrażam sobie „nie sprawdzić” tej sfery relacji na etapie poznawania się. Dlaczego sex nie jest traktowany w procesie poznawania się na równi z charakterem, poglądami na życie, religie i tak dalej.

Wyobraź sobie, ze żyjesz w kulturze gdzie w pewnym
@AnonimoweMirkoWyznania: To ja dla odmiany napiszę, że zdarzyło mi się iż spotkana dziewczyna zachowywała się "odwrotnie": od początku rozmowy było czuć jakiś ogień w powietrzu i niemal sama inicjowała kontakt, od razu obojgu robiło się gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) i od razu zaznaczę, że dziewczyna wykształcona, po jednym z bardziej szanowanych kierunków.
To jeśli mam "wybór" (jeśli mogę to tak brzydko ująć) to mam wybrać dziewczynę