Wpis z mikrobloga

Dam mojemu tagowi #barfbarki kilka szans na złapanie wiatru. Kolejny przykład posiłku na BARFie. Na kolację nerki wołowe, trochę banana i skorupki jajek. Wiele osób nie zaleca łączenia w jednym posiłku mięsa i roślin, ale ja zaobserwowałam, że mój pies lepiej znosi łączenie niż dużą osobną sałatkę. Zawsze trzeba obserwować :)

Ostatnio znalazłam też w zooplusie przysmaki z koniny i królika (dwa osobne produkty, nie razem), które zawierają tylko naturalne składniki, więc kupiłam je na treningi i spacery.

#pies #psy #dieta #barf
Pobierz
źródło: comment_JWKsJK1kzihOSCCxvQd02QMzIWSSOdEl.jpg
  • 25
@matra: z suplementów to aktualnie tylko skorupki jajek i olej z łososia - niedługo robimy badania krwi i jony i jeżeli tam wyjdzie, że czegoś brakuje, to wtedy będziemy myśleć nad kolejnymi suplementami. Ale znam barfiaki, które wszystko czerpią z pożywienia, więc wszystkie te algi czy drożdże piwne nie zawsze są potrzebne ;)

Konina: http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/przysmaki/595338

Królik: http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/dokas/158715

@ZdrowiePaleo: no ja mam to szczęscie, że mój pies nie wybrzydza, jeszcze nie
@BarkaMleczna: a, Chewiesy kojarzę, ale mało mięsa mają. Ja od dłuższego czasu kupuję tylko suszone kawałki dowolnego mięsa, byle miękkiego, i dzielę na kosteczki. Wychodzi tanio, a więcej mięsa w mięsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BarkaMleczna: jest królik, kaczka, łosoś - bardzo często zamiast kurczaka, z tych miękkich, a z takich do chrupania tchawica, delikatne płucka i inne tego typu. Ja kurczaka też staram się rzadko podawać, podobnie jak łososia zresztą, ale tego niestety jest najwięcej..
@matra: a masz jakieś takie smaczki ogólnodostępne w sklepach zoologicznych? Możesz podać jakąś nazwę, linka? Bo u siebie, stacjonarnie, znalazłam tylko z baraniny, no ale 40 zł za 80 gramów, to... :D
@BarkaMleczna: alpha spirit, lata kita, naturea, brit let's bite (ale nie wszystkie), chyba serduszka vitalkrafta są spoko, ale dawno nie kupowałam, wiejska zagroda, woolf, chyba milord i planet pet, orijen i kabanosy z tesco za 7zł za opakowanie też powinny być ok (strasznie śmierdzą, więc na plus). Niestety nie pamiętam które mają kurczaka, a które nie, ale na pewno woolf i alpha są i z kurczakiem i bez.
potem np lord