Wpis z mikrobloga

@tamzi: Można nie zdać jak nic nie powiesz, a jak wiesz o czym jest praca i sama ją napisałaś to myślę, że na luzie :D Brat zdał obronę na 4.5 na kierunku technicznym mimo, że zawsze był człowiekiem trzecich terminów :D Trzymam kciuki
  • Odpowiedz
@mikik41: Nie będzie ale nawet jakby to co? Ktoś podpisał się pod jego dyplomem, brat dużo działa i działał poza studiami (koła naukowe,projekty) więc nie zawsze miał czas na naukę. Drugie i trzecie terminy są dla ludzi, jak pójdziesz na studia to zrozumiesz. Jakby prowadzący uznali, że takie osoby nie nadają się na inżynierów to by nie organizowali kolejnych terminów.
O, i jeszcze dodam, że sama studiuję farmację, a tu
  • Odpowiedz
@tamzi: Jak praca złożona, to możesz się już uważać za licencjata/inzyniera/magistra, kimkolwiek zostaniesz, bo obrona to właściwie sprawdzenie obecności. Nie słyszałem o nikim, kto by nie zdał
  • Odpowiedz
@mikik41: trochę anegdota ale u mnie zawsze na zajęciach jak prowadzący się coś pyta to najbardziej lśnią osoby które pisały 2/3 terminy xD ja zawsze wszystko w 1 terminie zdaję a potem to już słabiutko z pamiętaniem
  • Odpowiedz