Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W nawiązaniu do tego wpisu. https://www.wykop.pl/wpis/32845783/anonimowemirkowyznania-w-nawiazaniu-do-tego-wpisu-/
Część trzecia, miejmy nadzieję ostatnia.
Wołam plusujących.
@Centuri0n, @kiciapysia, @Prospero88, @m1ke, @wieniu, @danielolbrychski, @Niedobry, @golip, @Jasiu780, @Pawelvk, @hortu, @Pan_Robal, @Sehee, @Djodak, @KrzLis, @jumbson, @zeus92, @JudaszowyBudyn, @Gosiamator, @nexarr, @kacper0803, @utlv_, @Po_Prostu_Ona, @koczoroski, @Doughnut, @RR_Woda, @Tuptol, @Corkess, @copychef, @ni-hu-ja, @leset, @Janusz_w_sandalach, @Dirrack, @Niedotykalna, @Lutek92, @keton22, @arcadio_morales, @xDyzio, @skybot, @jrihebhsf

Przypomnienie: zapomniała kluczy więc nie miała jak odebrać, rzeczy, zażądała, że mam się zaraz po pracy stawić w domu, mimo że jadę coś koło półtorej godziny. Powiedziałem, że dziś mamy w biurze strefę kibica i sobie będę oglądał mecz z kolegami. Stwierdziła że mam być o 20:00.

Oczywiście nie ogarniała, że mecz jest o 17:00 jak by miała tę podstawową wiedzę i odrobinę rozumu to by wiedziała, że się nie wyrobię prosta matematyka. 17:00 +90 min meczu +15 minut przerwy to 18:45 plus dojazd 90 minut to 20:15 więc w porywach 20:30 w domu będę.
Podjeżdżam pod blok, wychodzę z samochodu i za plecami już słyszę: O której miałeś być ? Odwracam się i widzę, że się #!$%@?ła, czerwona obcisła sukienka profesjonalnie narysowany ryj i dekolt z cyckami krzyczącymi "ściskaj nas". Zagranie w stylu patrz co straciłeś. Nie ze mną te numery, ładne opakowanie z gruzem w środku to nadal tylko gruz.

Zaraz za nią materializuje się jej mityczny kolega, obcisły podkoszulek podkreślający, że dieta i siłownia to jego drugie imię. Krótkie spodenki i tatuaże na rękach. Włoski w irokeza wycięte i lustruje mnie, biednego korposzczura w wymiętej koszuli i wymiętych spodniach z marynarką pod pachą i torbą z laptopem firmowym. Nawet mi go nie przedstawiła, kolega którego pierwszy raz na oczy widzę też niemy, ręki nie podał nie przedstawił się nic.

No to poszliśmy, ekipa #!$%@? po jej rzeczy do mojego mieszkania, otwieram drzwi ona wchodzi do mieszkania on się pakuje za nią.
-chwila chwila, kolego, ja cię zupełnie nie znam, a ta pani też już tutaj praktycznie nie mieszka więc bądź tak uprzejmy i poczekaj na korytarzu -powiedziałem. Kolega popatrzył na moją byłą ta mu skinęła głową a ten posłusznie wyszedł z mieszkania i ku..a stoi w otwartych drzwiach na korytarzu, ale progu nie przekroczy bo ma zakaz. Pole siłowe zostało uruchomione.

Do czego się będziesz pakować? Pytam byłą, bo widzę, że nic nie przywiozła ze sobą. Nawet jednorazówki nie ma.
Była pyta się mnie, czy nie możemy najpierw porozmawiać, zanim podejmiemy kroki których oboje będziemy żałować. Ale mi ciśnienie podniosła.
Pytam się więc, po co te wszystkie szopki, skoro chce rozmowy. Oczywiście jej standardowe, ona nie ma pojęcia o czym ja mówię. Bo wcale nie widać, że od wczoraj #!$%@? przedstawienie.
Łapie mnie za rękę i mówi, że wszyscy popełniają błędy, ja popełniam, jej też się zdarza, ale przecież na dłuższa metę nic takiego się nie stało co mogłoby przekreślić wszystko co zbudowaliśmy. Ona wie jak dla mnie ważny jest samochód, wtedy nie miała głowy i zupełnie zapomniała o tym. Rozumie już swój błąd, wie gdzie go zrobiła.

Mamy to, iskra tli się w jej głowie, czyżby rozum został odkryty?

Mówię więc, że to ostatnia godzina szczerości, jakie błędy ja popełniałem?
No jednym najważniejszym jest to, że o wszystko się czepiałem. I czasem nie było ze mną dyskusji jak się nad czymś uparłem to byłem przy tym do końca i często musiała ustępować. Że wprowadzałem, nastrój braku dialogu w związku brak kompromisów.
To moje czepianie się i brak kompromisów to w jej mniemaniu dokładnie odzwierciedlenie sytuacji z samochodem. Czepiałem się bo nie raczyła mnie poinformować o czymś ważnym dla mnie nie widziała w tym swojej winy olała moje potrzeby i jak doszło do konfrontacji i nie chciałem ustąpić bo wina była ewidentnie jej, to to jest brak kompromisów a nie ważna lekcja poszanowania potrzeb partnera w związku. W jej mniemaniu, czepiałem się mimo, że miałem alternatywę w postaci pociągu. Jeśli post nie będzie za długi to wam dam kilka smaczków z naszego życia które się tak nawarstwiały.

Odbijam więc piłeczkę i mówię jej, że czepiałem się bo popełniała pełno błędów i chciałem, żeby wyciągnęła z nich lekcję i jakieś refleksje. Przerwała mi pytaniem, jakie to NIBY ona błędy popełniała? Mam ci je tutaj teraz wymieniać? Spytałem, a już widzę, że na jej narysowanej twarzy zaczyna się generować roszczenie i oburzenie.
No nie ale skoro ty nadal widzisz we mnie wady to chyba nie mamy o czym rozmawiać, znów brak dialogu i kompromisu. Powiedziała i poszła do łazienki, zaczęła od kosmetyków bo słyszę jak je przekłada. Wraca z perfumami Dior Dune, wciska mi je do ręki i mówi, że prezenty mogę sobie zatrzymać. No szkopuł w tym, że to nie były najdroższe perfumy które ode mnie dostała, te droższe jednak zabiera. Kolejna szopka, zacząłem się zastanawiać, czy ona ma mnie za idiotę czy na prawdę nie widzi, że to jest aż komiczne. Tym swoim zachowaniem tylko mnie utrwaliła w przekonaniu, że to nie ma sensu, że ona tak całe życie będzie grać.

Wychodzi z łazienki z torbą płócienna która schła akurat po praniu, brzęczą w niej kosmetyki, przekazuje je koledze i mówi mu, że może je odnieść. Ten posłusznie znika w korytarzu. Kiedy kolega znika w windzie mówi już głośniejszym tonem, zastanów się jeszcze. Jeszcze żadne z nas nie potwierdziło definitywnego końca tego związku.
Ty cały czas grasz, mówię, cały czas robisz przedstawienie, myślisz, że ja tego nie widzę? Wywaliła na mnie oczy, Ja robię przedstawienie? Spytała. Jakie niby przedstawienie? Wiesz co nie bądź dziecinny.

-Od wczoraj grasz ten spektakl, myślisz, że nie zorientowałem się po co się odstrzeliłaś i po co kolega? Żebym był zazdrosny.
-Chyba kpisz, lubię tę sukienkę a potem idziemy do klubu wiesz?
-Czyli to twój nowy chłopak?
-Nie bądź głupi to kolega.
-A ha a kiedy go zdążyłaś poznać, bo mi robiłaś awantury o koleżanki.
-Nie twój interes, po za tym nie miałam problemu o koleżanki a tylko o te co się do ciebie przystawiały.
-Czyli wszystkie kobiety świata, łącznie z garbatymi i szczerbatymi staruchami.
-Tak to my nie będziemy rozmawiać - powiedziała.
Poszła do sypialni z szuflad wyjmować rzeczy.

W tym czasie znów pojawił się jej kolega, poszedłem do drzwi. Wiesz co kolego ja te drzwi zamknę bo to nie jest stodoła jak coś będziesz chciał zapukaj i zamknąłem mu drzwi przed nosem. Został tam na korytarzu jak piesek mojej byłej,jak #!$%@? minion jakiś. Ona jeszcze jakieś torby wygrzebała z szafy a potem chodziła po mieszkaniu szlochając Jeszcze jej powiedziałem, że swoich kluczy już nie dostanie do ręki i jak będzie chciała coś pozbierać to zapraszam jutro po 19:00. Przedstawienie trwało do 23 potem tylko trzasnęły drzwi i nastała cisza.

Jeszcze po 6 dostałem sms-a "świetnie się wczoraj bawiłam w klubie dzięki ! :* :* :*" a za chwilę : "Sorki, to nie do Ciebie"

Jak będziecie chcieli to wrzucę jeszcze smaczki z naszego życia: Jak #!$%@?ła drona za 5k, jak porysowała samochód, zalała mieszkanie, #!$%@?ła mi służbowego laptopa, robiła nagonkę na mnie u rodziny bo nie chciałem się przeprowadzić 40km bliżej jej rodziców a 40km dalej od swojej pracy. #!$%@?ła dwie patelnie teflonowe z czego jedną dzień po zakupie. Odstawiła pod dom osrany przez ptaki (dosłownie jak by miały sraczkę) samochód i takim musiałem do firmy jechać bo standardowo rano się zorientowałem dopiero. Notorycznie rozbijała telefony. Miała ból dupy, że gram na konsoli. #!$%@?ła kluczyki w zaspie w zimie- wtedy pierwszy raz pociągiem do pracy jechałem. Bez pytania o zgodę zrobiła bibę z koleżankami w naszym mieszkaniu gdzie ja rano do pracy musiałem wstawać a jedna jej koleżanek się do mnie przystawiała. Podejrzewam, że to był jakiś test wierności. Zatrzasnęła kluczyki w samochodzie. I wiele wieeeeele więcej. Tak, że codziennie żyłem w stresie, co ona znów odwali. I najlepiej, gdybym żadnej z tych sytuacji nie skomentował, bo inaczej to jest czepianie się.

#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 245
@Variv: ale do takiego levelu jak ten sms? Przecież to jest #!$%@? niemożliwe... W sukienke i kolegę jeszcze od bidy można uwierzyć, ale sms to już przegięcie.
@Carnesir: zwykle tkwi sie w takich związkach, bo nie jest to tak, że inby odchodzą codziennie, że dzień w dzień kasuje auto, zalewa mieszkanie itp. To sie dzieje raz na jakiś czas, a pomiędzy tymi awanturami jest słodko i motylki w brzuszku, netflix kocyk i kakauko. Moi kumple tkwili w takich relacjach po kilka lat, bo jeszcze dochodzi przywiązanie do osoby z początku zwiazku. Większość ludzi nie analizuje innych na chłodno
Jak będziecie chcieli to wrzucę jeszcze smaczki z naszego życia: Jak #!$%@?ła drona za 5k, jak porysowała samochód, zalała mieszkanie, #!$%@?ła mi służbowego laptopa, robiła nagonkę na mnie u rodziny bo nie chciałem się przeprowadzić 40km bliżej jej rodziców a 40km dalej od swojej pracy. #!$%@?ła dwie patelnie teflonowe z czego jedną dzień po zakupie. Odstawiła pod dom osrany przez ptaki (dosłownie jak by miały sraczkę) samochód i takim musiałem do firmy
Słodkideszcz: @AnonimoweMirkoWyznania: Już za dużo ubarwiasz, zamykanie drzwi i nie wpuszczenie kolegę + odstawienie + pomyłka w smsie. Błagam, nikt tego nie kupi jeżeli ma więcej niż 15 lat.


Zaakceptował: kwasnydeszcz}

[]
@AnonimoweMirkoWyznania Mi podobny numer z esemesem kiedyś zrobiła kobieta lvl 20+ ( ͡º ͜ʖ͡º). Ale fakt faktem ja z nią nie mieszkałem.
@kwasnydeszcz Może trochę, ale absolutnie gościa rozumiem, jakie emocje nim targają. Dla mnie nawet nie musi to być zmyślone, bo doświadczałem podobnych rzeczy. Lepiej niech ochłonie i po tygodniu zastanowi się, czy chce coś pisać o niej w ogóle.
@AnonimoweMirkoWyznania: skomentowalem tam to u tu sie pokusze. Troche zaczales sie czepiac, zwlaszcza z autem i tym ptasim prezentem. Nikt nie jest idealny a ze ona ma takie zdolnosci manualne to juz inna sprawa. Wiekszosc rzeczy pewnie specjalnie nie zrobila, ale jest bardzo roztargniona. Widac to bylo na bank od poczatku znajomosci.

Auto to taki pretekst dla Ciebie aby skonczyc cos co sie #!$%@?. Podam przyklad z zycia od siebie
-
Jeszcze po 6 dostałem sms-a "świetnie się wczoraj bawiłam w klubie dzięki ! :* :* :*" a za chwilę : "Sorki, to nie do Ciebie"


@AnonimoweMirkoWyznania: a kurde, juz nie moge edytowac, wiec w takim razie skoro poprzednie bylo 10/10, to to jest 15/10 ¯\_(ツ)_/¯
Jeszcze po 6 dostałem sms-a "świetnie się wczoraj bawiłam w klubie dzięki ! :* :* :*" a za chwilę : "Sorki, to nie do Ciebie"


@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? jak to nie jest zarzutka to masakra xD
@pwn3r Może być to zarzuta. Ale dobrze skrojona. Bo przedstawia możliwe do wydarzenia sytacje. Ja kiedyś miałem podobnego esemesa wiec tego bym się nie czepiał. Bardziej ten kolega wydaje się sztuczny trochę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wiesz że większość ostatniego akapitu to normalne rzeczy i nie robiła większości z nich celowo? Każdy coś zawali, każdemu coś się zniszczy, coś pójdzie nie tak. Nie mówię tu o komentarzach odnośnie mieszkania czy bibie, ale mam dziwne wrażenie że jesteś bardzo dużym materialistom i przywiązujesz się do rzeczy. Piszesz o niej same negatywne rzeczy i ustawiłeś ją jako "zło" w swoim życiu. Zakończ to z klasą, jak dojrzały