Wpis z mikrobloga

  • 800
Wczoraj na spacerze z niebieskim spotkałam starszą panią z psem typu kaszlak. Mały i szczekał tak jakby miał kaszel.

Jak nas zobaczył to do nas wystartował, zbliżył się na jakieś 40cm i ujadał jak #!$%@?. Niebieski szedł dalej ale mnie wryło bo nienawidzę psów, boję się ich i mówię do pani żeby zabrała psa. A ona do mnie z mordą, że puszek nie gryzie, on chce się bawić. A pies podchodzi coraz bliżej. Mówię w końcu że zaraz się pobawi z moja noga jak mu kopa zasadzę. Pani się oburzyła że "jakaś #!$%@? jestem" I łaskawie psa usunęła z mojej drogi.

Ludzie powinni mieć jakieś zezwolenie na #psy bo niektórzy nie mają ani rozumu, ani wyobraźni i spuszczają swoje kaszlaki w uczęszczanych okolicach.

#gorzkiezale
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feaków jak buldog francuski


@nama: moi rodzice mają nowych sąsiadów, sąsiedzi mają dwa psy, potężną sukę w typie labradora adoptowaną z jakiegoś bidula i właśnie buldoga francuskiego, któregoś dnia byliśmy przed domem a od sąsiadów dobiegł dźwięk tak przerażający aż podskoczyliśmy, coś pomiędzy psem kopanym/bitym a krzyczącym dzieckiem z elementami duszenia się, całym stadem ruszyliśmy do płotu bo myśleliśmy że ta większa świeżo adoptowana próbuje zagryźć tego małego, okazało się
  • Odpowiedz
Ludzie powinni mieć jakieś zezwolenie na #psy bo niektórzy nie mają ani rozumu, ani wyobraźni i spuszczają swoje kaszlaki w uczęszczanych okolicach.


@nicari: A do sklepu po bułki tylko ze specjalną licencją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nama: akurat buldogi fr. jesli chodzi o charakter i usposobienie to najzajebistsze psy na swiecie. Szkoda tylko ze hodowcy wyrzadzili im krzywde splaszczajac pyski az do przesady.
  • Odpowiedz
@nicari: i co? Niebieski wiedząc, że masz traumę po ugryzieniu, poszedł sobie dalej, zostawiając Cię z tym potworem?

Jak byłam mała to dwa obce burki, nieźle pokąsały moje nogi, ale jakoś nie panikuję przy psach, (zwłaszcza małych!)
  • Odpowiedz