Wpis z mikrobloga

Postanowiłem kupić nowy samochód.Budżet ogranicza mnie do 50 tysięcy.Nie chce kupować auta używanego.W tej cenie spodobałby mi się Fiat Tipo i Vw Polo.Moglibyście polecić jakieś inne samochody w tej cenie,ewentualnie napisać coś o tych 2 które wybrałem?
#samochody
  • 10
@jempierozki: Nic z tego Focusy trzymają cene, za 50 k ciężko będzie o fiestę bidaline. Ewentualnie na Ka + ale nie polecam.Nie ma jeszcze oficjalnej daty wyjścia nowego focusa w pl salonie więc ceny są bez zmian.
@VunterSlaush To po to straszne gówno. Miałem je co prawda 2 razy było 2 dni, ale dla mnie padaka. Ja bym się zastanowił czy nie iść w używkę czy nie dopłacić kilku tys do np. Hyundaia i30. Ewentualnie i20 ale dla mnie np. to dość mały miejski samochód, a i30 to już pełnoprawny kompakt.
@jempierozki: Rozumiem Cię ale ja znam sytuację z innej strony. Pracuje w Fordzie i uwierz mi nie kupisz Focusa za mniej niż 50 tys , chyba że w sedanie w kolorze blazer w wersji polska ... Dobrze dopasiona Ka + to 50 tys , biedna fiesta to 55 tys bez ledowe Synca 3 itp . Na miejscu autora tematu kupiłbym roczna dwuletnią Fabię , jeśli komfort jazdy nie jest aż tak