Wpis z mikrobloga

Cruise wygląda nieprawdopodobnie dobrze jak na swój wiek. Co jednak zauważyłem, chłop, nawet mega zadbany po przekroczeniu 55 zaczyna starzeć się w tempie 5 lat na rok. Patrz Brad Pitt, Jim Carrey, Jon Bon Jovi, Clooney. Wszyscy do 54,55 wyglądali max na 40, a potem się posypało. Natury się nie oszuka :)
  • Odpowiedz
Trochę bzdura z tym starzeniem u kobiet. Halle Berry, Salma Hayek, Sandra Bullock, Catherine Zeta-Jones czy Kate backinsale wyglądają świetnie mimo upływu lat.
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone: bezsensu porównanie, popatrz sobie na zachód a nie rodziców wychowanych w PRL bez indoktrynacji od małego kultem ciała i otoczającym seksem. Przyjmij gorzką prawdę.

@pikus88 one wydają tyle na wizyty u kosmetologów, chirurgów plastycznych w skali miesiąca co przeciętna różowa zarobi w 10 lat, o czym rozmowa?
  • Odpowiedz
@s4nskR: nie wiem w jakim świecie ty żyjesz XD mieszkałam również poza granicami polski i tam stary chłop również był absolutnie aseksualnym prukwem XD po prostu starość jest tylko łaskawa dla bogatych i ostrzykanych
  • Odpowiedz
@s4nskR: jaka frustracja, ja mam 21 lat XD za dużo filmów się naoglądałes i masz się za jednego z tych facetów co teraz sobie siedzą w swoich piwniczkach jako brzydkie mireczki stulejki ale przyjdzie 40 i nagle magicznia siła wyciągnie ich stamtąd i staną się chodzącymi piczomagneseami XD pozdrawiam, miłego dnia :)
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone Mylisz się, tak naprawdę wszystko sprowadza się do genów i stylu życia. Jeśli chlejesz i jesz śmietnik to za 25 lat będziesz przypominać śmietnik. Analogicznie w drugą stronę. Pozdrawiam wszystkie imprezowiczki, palaczki stołujące się w macu.
  • Odpowiedz