Wpis z mikrobloga

że się nie możesz otruć

wyrób gównopodobny jesz

kończą się argumenty


Ogarnij się. Czym się różni uklejenie ciasta na chleb i wsadzenie do zamrażarki od upieczenia go na świeżo? Ludzie w świeżych bułeczkach cenią to że są ciepłe, mają chrupiącą skórkę i odpowiednią ilość soli oraz są dostępne od ręki, a to wszystko dostarcza hejtowane przez ciebie pieczywo z biedronki/lidla.

Ale domyślam się, że jesteś z tych co mleko UHT nazywają zabieloną
@Tommo22
@misja_ratunkowa
Jak zwykle, ktoś powie że coś mu smakuje, to się znajdą podludzie, którzy zrobią wszystko by mu to obrzydzić, no bo przecież ni #!$%@?, MUSZE WSZYSTKICH UŚWIADOMIĆ W JAKIM BŁĘDZIE ŻYJĄ!
"Jesz to mrożone gówno HURR ja to wstaje o drugiej w nocy i wypiekam własny chlebek żeby na rano był DURR"
"HAHA smakuje ci mrożone ciasto, pewnie gówno bym ci doprawił i też byś zjadła"
"idź do hipsterskiej piekarni,
@misja_ratunkowa: mimo że Tommo zachowuje się jak burak trochę racji ma.
Pieczywo odgrzewane w marketach ma zazwyczaj dużo więcej konserwantów i polepszaczy.
I nie jest to pieczywo na zakwasie.
Oczywiście od tego się nie umrze, ale zdrowsze jest to co już zdążyło wystygnąć w drodze z piekarnii ;)
Tak czy inaczej życzę smacznego :D
Od tej zdrowotności można na głowę dostać :D
@martwy_kotek: @misja_ratunkowa: Macie rację, że przepis jest bardzo słaby jeżeli chodzi o aspekty wolnościowe i hedonistyczne.
Ale jest jakiś urok tego minimum wysiłku jaki trzeba włożyć w jego przeżycie - jakaś logistyka jest potrzebna, czegoś brakuje od czegoś trzeba się powstrzymać. Mimo, że jest trochę mniej wygodnie, to sądzę że wyjdzie to na korzyść społeczeństwu. Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi i taka niedziela może daje minimum, które zbuduje silniejsze jednostki
@martwy_kotek: ja wlasnie przed chwila poszedlem sobie po swieze bulki, jajka i papier toaletowy, bo narzeczona poszla sie zesrac i nie miala czym sie podetrzec - dziewczyna sie podtarla wacikami, na sniadanie #!$%@? suchy ryz z daktylami, pies tez zezarl suchy ryz z daktylami. Na obiad wiesz, co bedziemy jesc? Suchy ryz z daktylami:) Mam piekna niedziele
@martwy_kotek: Ja nigdy nie jadłem- w moim mieście nigdy nie produkowano bułek w niedzielę, tylko kupowało się w sobotę. A przemysłowych wyrobów bułkopodobnych nie tykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż to, że zakaz jest mało rozsądny- pełna zgoda.