Wpis z mikrobloga

Dzięki łaskom życia udało mi się wejść w ten słynny związek. I wiecie co? Dalej czuję się jak śmieć i #przegryw. Muszę siedzieć z tym dalej sam. Wmówiono mi, że związek zmieni nagle wszystko. I co? I nic nie zmienił. Umysł stulejarza pozostanie umysłem stulejarza. Tęsknię za czasami, kiedy byłem sam a i tak wiem, że sam bede w przyszłości. Tylko zakończy się to niepotrzebnym dla mnie cierpieniem przy traceniu tego wszystkiego.

#stulejacontent
  • 16
@przegrany_przegryw niby osiągnąłem to co 3/4 tagu chciałaby osiągnąć. Ale to kompletnie nic nie zmienia w moim życiu. Czuję się tak samo #!$%@?, jak w momencie kiedy tkwiłem w przegrywie właściwym - i to nie to, że jednorazowo "bo hehe loszka się obraziła hehe". Jest to po prostu coś stałego i niezmiennego.
@przegrany_przegryw moim progiem jest inteligencja. Nie przebolałbym nigdy bycia z głupią osobą. Oczywiście wygląd też jest ważny no nie oszukujmy się.
Co z tego, że wygladowo nie jest ze mną aż tak źle jak i tak czuję się totalną #!$%@?ą. Stąd wiecznie porównuję się do innych i zaraz czuję się od nich gorszy. Zawsze się znajdzie ktoś lepszy.