Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
też tak macie u siebie że jedziecie przykładowo z ziomkiem jego autem, on za kierownicą, wy na siedzeniu obok jako pasażer no i podjeżdżacie po jego różowego, to ten różowy MUSI powtarzam MUSI siedzieć z przodu obok niebieskiego-kierowcy? XD pytam bo z rana odbywaliśmy małą podróż okolo 20 km (30 min) do miasta obok i wogóle o tym nie pomyslalem. Rozowy siadł z tyłu, nikt się nie odezwał. Ja mówię część Natalia co taka cichutka dzisiaj XD a Natalia tylko "cześć a nic". Atmosfera jakaś taka z dupy cały czas i dopiero ja zajechaliśmy, załatwiliśmy sprawy i mieliśmy wracać to po jedzeniu na maku w męskim wc niebieski się mnie pyta czemu jej nie zwolniłem miejsca XD czy w samochodach obowiązuje jakaś hierarchia miejsc czy coś w tym stylu czy to tylko jakiś przejaw staroświeckiego myślenia? #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 106
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja zawsze jak jedziemy we 3 z kolegą niebieskiego którego szanuję on zawsze siedzi z przodu, jak jakaś #!$%@? to z tyłu XD ale nigdy nie ma tak że ktoś się przesiada żebym ja siedziała z tyłu - odwrotnie tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że dziewczyna kierowcy powinna usiąść z przodu. Jeżeli wsiada jako ostatnia, należy jej ustąpić miejsca obok kierowcy. Bardzo dobrze, że dziewczyny, kobiety zaczynają domagać się należnych sobie praw, szkoda, że dochodzą ich za pomocą focha, a nie jasnego komunikatu: Mógłbyś proszę przesiąść się do tyłu? I załatwione.
  • Odpowiedz
ogólnie jest taka zasada, że najważniejsza osoba w samochodzie siada z tyłu za po przekątnej z kierowcą także powinna być zadowolona, że potraktowałeś ją jako najważniejszą osobą w aucie


@bemol14: Nie. W kolejnosci od ,,najwazniejszej" - po prawej kierowcy, po prawej z tylu, za kierowca, na srodku z tylu, na trzecim rzedzie z prawej, a potem lewej. Zasady zmieniaja sie, jesli kierowca jest na pensji pasazera, ale tu juz rozne
  • Odpowiedz
@Krupier ta z najważniejszą osobą po przekątnej od kierowcy jest obowiązująca w przypadku jazdy z wynajętym kierowcą, a nie w przypadku kiedy kierowcą jest właściciel samochodu. Można powiedzieć więc, że w sytuacjach oficjalnych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo różowe są jebniete i pruderyjne. Na żadnym filmie laska nie siedzi z tyłu za swoim bojem to źle. No i jest prawie zawsze walka wśród pasażerów o fotel z przodu bo to "dzieci" zawsze są z tyłu. #!$%@?, wiem. Ja wolę z tyłu bo można w spokoju się rozwalić lub pić.
  • Odpowiedz
1. Różowe generalnie wolą siedzieć obok swojego niebieskiego. Nim krótszy związek tym bardziej chcą.
2. Wolą siedzieć z przodu, zwłaszcza jeśli mają chorobę lokomocyjną
3. Dużo różowych wyznaje zasadę "domyśl się", co jest generalnie denerwujące. Niestety, to ciężko zmienić. Niektóre się z czasem uczą normalnie rozmawiać. Niektóre w wieku 25, niektóre 30, a inne 35 lat.

Ja zawsze pytam się, czy różowa chce siedzieć z przodu. Ich auto. Ja jestem tylko gościem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że dziewczyna kierowcy powinna usiąść z przodu. Jeżeli wsiada jako ostatnia, należy jej ustąpić miejsca obok kierowcy. Bardzo dobrze, że dziewczyny, kobiety zaczynają domagać się należnych sobie praw, szkoda, że dochodzą ich za pomocą focha, a nie jasnego komunikatu: Mógłbyś proszę przesiąść się do tyłu? I załatwione.


Prawa dziewczyn xD śmieszne jest to że dajecie tyle #!$%@? o to kto gdzie siedzi w samochodzie
  • Odpowiedz