Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
też tak macie u siebie że jedziecie przykładowo z ziomkiem jego autem, on za kierownicą, wy na siedzeniu obok jako pasażer no i podjeżdżacie po jego różowego, to ten różowy MUSI powtarzam MUSI siedzieć z przodu obok niebieskiego-kierowcy? XD pytam bo z rana odbywaliśmy małą podróż okolo 20 km (30 min) do miasta obok i wogóle o tym nie pomyslalem. Rozowy siadł z tyłu, nikt się nie odezwał. Ja mówię część Natalia co taka cichutka dzisiaj XD a Natalia tylko "cześć a nic". Atmosfera jakaś taka z dupy cały czas i dopiero ja zajechaliśmy, załatwiliśmy sprawy i mieliśmy wracać to po jedzeniu na maku w męskim wc niebieski się mnie pyta czemu jej nie zwolniłem miejsca XD czy w samochodach obowiązuje jakaś hierarchia miejsc czy coś w tym stylu czy to tylko jakiś przejaw staroświeckiego myślenia? #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 106
  • Odpowiedz
część Natalia co taka cichutka dzisiaj


@AnonimoweMirkoWyznania: bo z tyłu nie słychać o czym rozmawiają ludzie z przodu xD

dla mnie to zawsze było jakieś takie naturalne, że pary siedzą obok siebie.
sama też nigdy nie czułam nigdy potrzeby pokazywania jaka jestem ważna i nie pchałam się do przodu jak jechałam na doczepkę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam, że wiele lat temu odbieraliśmy z bratem jego dziewczynę z dworca, ja siedziałam z przodu, on kierował, ona musiała usiąść z tyłu i potem zrobiłam mu wielką awanturę, ze gówniara (czyli ja) siedzi z przodu a ona dorosła (18 lat xD) z tyłu.
Ogólnie to mam wywalone gdzie siedzę, ale nie widzę sensu przesiadać się w trasie bo laska musi siedzieć obok faceta, albo faceci z przodu -
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jedziesz kumpla autem to warto byłoby się zapytać gdzie możesz siąść, jeżeli on przewiduje jakiś pasażerów (tym bardziej jego loszke).Z drugiej strony jeżeli to jednorazowa sytuacja to dziewczyna nie powinna robić wyrzutów i tyle, przecież nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@bemol14 No ale np jak różowa mieszka gdzieś indziej trzeba pod nią podjechać? kurde to taka sama sytuacja jakby zamiast kumpla była inna różowa. Moim zdaniem nie wypadałoby wtedy żeby siedziała obok kierowcy a jego dziewczyna z tylu. Mówię tutaj wciąż o długiej podróży a nie jeździe do wioski obok
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem jak dokładnie wyglądała sytuacja, ale przypomniało mi się, kiedy jechaliśmy z wujkiem mojego byłego (którego nie znałam). Rozmawiali o ludziach, których w życiu nawet nie widziałam i rzeczach, z którymi nigdy nie miałam styczności, więc siłą rzeczy nie miałam nawet o czym się do nich odezwać. Jakieś pół godziny później, jak już się po prostu wyłączyłam, rzucił "co nie kochanie?" i miał pretensje, że nie zwróciłam na
  • Odpowiedz
@cytmirka: Myślę, że przy długiej podróży kierowca decyduje kto siedzi obok niego i kto zarządza radiem (xD) lu po prostu trzeba dogadać, osobiście wolałbym jechać z różową obok z przodu ale to wtedy bym wypier*dolił kumpla do tyłu. Przy podjechaniu do wioski obok nie byłoy dla mnie różnicy kto gdzie siedzi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Następnym razem ustąp jej miejsca i jak będzie jakieś nawiązanie do tego, że ustąpiłeś jej (niby ona wygrała) i siedzisz z tyłu to powiedz, że tak w sumie to wolisz z tyłu, bo jak coś, jakaś czołówka, to zazwyczaj ci z tyłu przeżywają ;)
  • Odpowiedz