Wpis z mikrobloga

  • 2
@blogger tak ze śmietaną, ale jak znajdziemy z różowym jakiś inny przepis, czy oglądniemy jakiegoś okrasę to czasem robimy inaczej lub modyfikujemy pod nas
  • Odpowiedz
@wujekjoe: polecam robione przez Gennaro Contaldo - śmieszny typek i prawdziwy Włoch :)

mówi że prawdziwa wersja jest taka że do ugotowanego makaronu dodaje się usmażony boczek (lub w jego wersji podgardle) oraz mieszankę żółtek z parmezanem - robiłem to w domu tylko z innym serem ale i tak biło na głowę wersję ze śmietaną :) polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blogger - @wujekjoe: polecam robione przez Gennaro Contaldo - śmieszny typek i prawdz...
  • Odpowiedz
@wujekjoe: Polecam ułożyć Sobie listy zakupów w OneNote dla całych potraw, mam tak z niektórymi potrawami. W OneNote masz listy z checkboxami, przeciągasz Sobie tylko ramkę z produktami do gotowej potrawy, dopisujesz co jeszcze chcesz kupić i idziesz na zakupy. OneNote można łatwo zsynchronizować z tel, wiec na zakupach tylko odznaczasz Co już masz w koszyku.

@blogger: Pewnie, Carbonara koniecznie bez żadnej śmietany. Jest dużo lepsza. Bardzo podobny ale trochę
Mirkosoft - @wujekjoe: Polecam ułożyć Sobie listy zakupów w OneNote dla całych potraw...
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Też widziałem ten filmik - ale wolę Gennaro przez jego wygląd i zachowanie mafioza xD

koleś nawet jak mówi kamerzyście żeby pokazał bliżej te jego potrawy to robi to w taki sposób że lepiej nie próbować odmawiać xD

i mimo że robi dania czasem z pięciu składników to wyglądają one ładnie - i niemal czuje się sapach tych potraw (szczególnie jak podstawi pod kamerę jeszcze parujące danie)

WHY IM COOKING
blogger - @Mirkosoft: Też widziałem ten filmik - ale wolę Gennaro przez jego wygląd i...
  • Odpowiedz
@wujekjoe: jeszcze lepiej, zrobić z tego tabele na mysql podłączyć pod serwer i pyk, dostęp na smartfonie, przez neta lub appkę. Idąc dalej - każdy produkt potrzebny do wytworzenia danego obiadu zapisać, przez co w smartfonie z appką wklepujemy co mamy w lodówce i pyk, co możemy zrobić. Dalej sugestie, jak brakuje jednego bądź drugiego składnika to co można kupić by zrobić co się chce.

Zapewne ktoś już to zrobił xD
  • Odpowiedz