Wpis z mikrobloga

Nejlepsze na tagu #przegryw są przegrywy 20-30 lat które mówią że nie mają żadnych znajomych lub jednego, dwóch podobnych sobie kuców, boją się rozmawiać z ludźmi itd co pokazuje jak bardzo są aspołeczni a oczekują porady która pozwoli im natychmiast znaleźć dziewczynę.

nawet dziecko widzi że ich problemem jest aspołeczność która między innymi powoduje to że nie mają laski. Ale weź tu takiemu daj jakąś radę która jest małym krokiem do życia w społeczeństwie to wszystkie stulejarze nazwą to normickim #!$%@? bo według nich można wykluczyć się na własne życzenie ze społeczeństwa a mimo to laski leciałyby na nich gdyby tylko byli wysocy, przystojni itd.

zapomnieli że człowiek jest zwierzęciem stadnym i dla laski akceptacja społeczna jest takim samym wymaganiem jak zaradność życiowa, przyzwoita praca, pewność siebie itd.

Typowa rozmowa
przegryw: nie gadam z nikim, boje się ludzi, jak znaleźć dziewczynę?
normik: może popracuj nad pewnością siebie
przegryw a jak mi to pomoże skoro mam zakola i nie jestem 10/10 a laski nawet pasztety mają dwudziestu beta-adoratorów?
normik: może byś znalazł jakieś kółko znajomych, zaczął normalnie żyć
przegryw TFWNOGF!!! POTRZEBUJE DZIEWCZYNE A NIE ZNAJOMYCH NORMICKI BECIAKU! CZARNOLISTA! BETA UPRISING, REEEE


#logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@? #stuleja
M.....y - Nejlepsze na tagu #przegryw są przegrywy 20-30 lat które mówią że nie mają ...

źródło: comment_oZAq2SssGNt3i9zcvmszUylUUBcnalOS.jpg

Pobierz
  • 84
@perlie:

@mastopiron: może faktycznie zacznij od szukania znajomych, opanujesz jakieś podstawowe umiejętności społeczne i komunikacyjne to z babą pójdzie ci łatwiej.

nie mam problemów z poznawaniem facetów bo z reguły są mili. Ostatnio napisałem do kolegi z którym nie gadałem chyba ponad rok czasu czy pójdzie ze mną do kina to powiedział, że z miłą chęcią i już zamawia bilety
jak mam poznawać jakiekolwiek dziewczyny jak w moim środowisku ich nie ma? Na moim kierunku ich nie ma na kursie tańca jest niedobór. Nie mogę nabrać praktyki w rozmawianiu z dziewczynami jeśli żadna dziewczyna nie chce ze mną rozmawiać to błędne koło


@mastopiron: No to zapisz się na jakiś kurs gotowania, malowania czy czegoś innego. Kobiety nie chcą z Tobą rozmawiać przez to że nie umiesz tego robić. To jest błędne
Nejlepsze na tagu #przegryw są normiki 20-30 lat które mówią że wystarczy wyjść z domu i zmienić nastawienie i twoje życie odmieni sie o 180 stopni


@Lake_Titikaka: bo dla kogoś kto jest aspołeczny i nie ma żadnych znajomych to jest oczywiście prawda, każdy psycholog ci to powie, chyba że zmienisz nastawienie na równie #!$%@? co dzisiaj - to wtedy nie. No i to nie działa z dnia na dzień ale oczywiście
@Lysy_i_slepy:

ale można też nie być w zwiazku i czuć się dobrze w życiu, na przykład gdy żadna z potencjalnych partnerek ci nie odpowiada.

MGTOW poczytaj o tym

No to zapisz się na jakiś kurs gotowania, malowania czy czegoś innego. Kobiety nie chcą z Tobą rozmawiać przez to że nie umiesz tego robić. To jest błędne koło i ciężko z niego wyjść, ale musisz to zrobić jeśli chcesz wyjść z przegrywu.
@mastopiron: no to super, zawsze jakiś początek! ja zwyczajnie nie rozumiem tego ciśnienia na posiadanie partnera, czy to chłopaka czy dziewczyny, a już szczególnie gdy ktoś tutaj płacze, jak bardzo jest antyspołeczny i nie umie się obracać wśród ludzi. wobec tego, teoretycznie, posiadanie dziewczyny na co dzień powinno być dla takiej osoby katorgą.
ogarnijcie się proszę i zacznijcie żyć własnym życiem, a dziewczyny same się znajdą - nawet nie wiecie jak
MGTOW poczytaj o tym


@mastopiron: Wiem co to MGTOW i nie każy facet który jest singlem i czuje się z tym dobrze to MGTOW xD

nie lubię gotować bo mam alergię. Próbowałem być w środowisku gdzie są dziewczyny i nadal nie były chętne do rozmowy.


@mastopiron: Podałem przykład, są setki innych zajęć. No i nie traktuj tego jak zagadywanie, podejdź do tego spokojnie, powoli i by było naturalnie.

umiem to
@MieszkoPierszy: dobre są jeszcze wpisy o tym, że ktoś raz wyszedł z domu, poszedł do miejsca gdzie ludzie się umawiają ze znajomymi i są skupieni na wysłuchaniu co u nich i się dziwią, że nikt nie podchodzi.

Albo ktoś pomagał komuś kto określił się przegrywem i ten nie chciał poznać koleżeńsko jakiejś dziewczyny ns spacer z psem schroniskowym jak dobrze pamiętam, bo może będzie brzydka, a on koleżanek nie szuka. Ale
@jozef-dzierzynski:
to mnie zewangelizuj i podaj poradnik krok po kroku jak wyjść z przegrywu.
@Lysy_i_slepy:

Zdradzę Ci sekret-kobiety lubią seks, i to że podobało jej się fejkowe zdjęcie a Ty nie o niczym nie świadczy.


świadczy o tym, że nie ma znaczenia co kto powie. Ważne jest jak wygląda ten kto to powie. Możesz być najzabawniejszym, najmądrzejszym i najlepszym facetem ale jak się nie podobasz fizycznie to jesteś skreślony z
dziewczyna może założyć konto na tinderze i znajdzie chłopaka w max tydzień


@mastopiron: kogoś do seksu to i w dwa dni, ale jak w tydzień ktoś przejrzy wiele profili, odbędzie ileś rozmów, umówi się na randkę i już po pierwszej będzie wiedział, że to to na 100%(nie mówię, że trzeba iśc na kolejne spotkania, ale nie wchodzić na tinder i dać sobie jeszcze kolejne 2-3 spotkania na poznanie się zanim się
świadczy o tym, że nie ma znaczenia co kto powie. Ważne jest jak wygląda ten kto to powie. Możesz być najzabawniejszym, najmądrzejszym i najlepszym facetem ale jak się nie podobasz fizycznie to jesteś skreślony z miejsca. Dlatego też bez problemu jestem w stanie znaleźć kolegów a dziewczyny już nie


@mastopiron: No bo wygląd jest ważny, ale nie jest najważniejszy. Potem bardzo liczy się charakter, sam znam otyłych facetów którzy są obrzydliwi(szczególnie
@Lysy_i_slepy:
Danny DeVito jest bogaty a na forsę bardzo łatwo znaleźć dziewczynę wystarczy napisać choćby na datezone, że szukasz związku i płacisz 5000 zł miesięcznie.

A dziewczyny nie możesz znaleźć przez to że z kolegami łatwiej Ci się rozmawia bo nie jesteś zdesperowany gdy to robisz.

piszę tak samo z kolegami jak i dziewczynami. Nawet jak próbowałem pisać tekstami z PUA to i tak nie miałem powodzenia
Danny DeVito jest bogaty a na forsę bardzo łatwo znaleźć dziewczynę wystarczy napisać choćby na datezone, że szukasz związku i płacisz 5000 zł miesięcznie.


@mastopiron: No dobra, a co z moimi brzydkimi, grubymi koleżkami którzy są w związkach i z ładnymi koleżankami którzy nie są?

piszę tak samo z kolegami jak i dziewczynami. Nawet jak próbowałem pisać tekstami z PUA to i tak nie miałem powodzenia


@mastopiron: Ale używanie tekstów
@Lysy_i_slepy:
jak się poznaje dziewczynę w podstawówce/ gimnazjum to wygląd się nie liczy i dlatego tacy ludzie są w związkach do dzisiaj bo się po prostu do siebie przyzwyczaili.

Ale używanie tekstów jakichś alfa pick up artystów gdy się nimi nie jest nie działa xD

no i co z tego ja chce wyjść z przegrywu więc próbuję wszystkiego nawet tych najgłupszych metod aby nigdy sobie nie powiedzieć, że nie spróbowałem.
@mastopiron:
ogólnie moim zdaniem wiele zależy od danej osobowości, dlatego wszyscy rzucają ogólnikowe rady typu "wyjdź do ludzi", ale w takim razie opisze jak ja to zrobiłem

1. zacząłem o siebie dbać - miałem nadwage więc biegałem, dermatolog (nie pomógł do końca), dobra fryzura, fajne (dopasowane) ciuchy, dobrze wykadrowane zdjęcia
2. randkowałem ile wlezie, głównie podbijałem przez tindera, żadnej gadki-szmatki tylko proponowałem spotkanie, jak policzyłem to w ciągu jednego roku odwaliłem