Wpis z mikrobloga

W NORMALNYCH BACKENDOWYCH JĘZYKACH PROGRAMOWANIA JAK PISZESZ KOD i NIE DZIAŁA, TO ALBO SĄ ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA DO DEBUGOWANIA, ALBO DAJE CI JAKIEŚ SENSOWNE KOMUNIKATY Z BŁĘDAMI, ALBO PODPOWIE CI CO MOŻE BYĆ NIE TAK. W NAJGORSZYM PRZYPADKU MASZ SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRA CHĘTNIE I GRZECZNIE POMOŻE CI NA STACKU I WSKAŻE CO MOŻE BYĆ NIE TAK.

A W FRONTENDZIE, JA #!$%@?, W FRONTENDZIE JAK W LESIE #!$%@?, NIE W FRONTENDZIE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?. ZDARZY CI SIĘ BŁAD, A TAM OD RAZU #!$%@? UNDEFINED ALBO WSZYSTKO CI SIĘ #!$%@? ALBO W KONSOLCE SIĘ SPYTA -
" CO #!$%@?? CHCESZ #!$%@? #!$%@?? PATRZYSZ SIĘ NA MNIE NA #!$%@? PODKOD? WIESZ KIM JA JESTEM #!$%@?? JESTEM #!$%@? KIMŚ, JESTEM KIMŚ #!$%@?."

#programowanie #nieprogramowanie #heheszki #pasta
whoru - W NORMALNYCH BACKENDOWYCH JĘZYKACH PROGRAMOWANIA JAK PISZESZ KOD i NIE DZIAŁA...

źródło: comment_bWoaHhXMTioeoIIDlMrqfr0bo9KTEfDd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nizax: Taki kod jest najpierw transpilowany oraz minifikowany, do tego dochodzi tree-shaking i jeszcze pare optymalizacji zanim wyjdzie z tego wynikowy plik JS. Nie jest to w żadnym wypadku kod po stronie serwera. Debugger normalnie podpina sie pod przeglądarkę.

@whoru: Nie analizuje, jedynie zaznaczam, że akurat ta pasta obecnie nie jest zbyt aktualna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seam: osz kurła wielkie dzięki. Kiedyś szukałem takiego czegoś ale po żmudnym googlowaniu nic z tego nie wynikło i doszedłem do wniosku że sobie zmyślam coś. A jednak było coś na rzeczy
  • Odpowiedz
@Nizax:
IDE: IntelliJ Ultimate
Framework: Angular 6

Framework akurat większego znaczenia nie ma. Może to być równie dobrze ReactJS. Wszystko kwestia konfiguracji projektu. Z angularem jest o tyle dobrze, że wystarczy użyc ich CLI i cały projekt sam się generuje.
  • Odpowiedz
@seam: aa.. to już widzę w czym mój błąd tkwił... Nie wiedziałem że istnieją IDE do js. Będę musiał niedługo porzucić notepada++ i wziąć się za te rzeczy bardziej na serio :P
  • Odpowiedz
@baalder363: Wersja ultimate to takie all-in-one trochę. Oprócz Javy daje sobie radę z JS, (S)CSS, HTML, Go, TS, ES6, itp. Większośc funkcjonalności z Webstorma, Goglanda, itp. wyciągneli do pluginów i można sobie doinstalować co potrzeba. Wbrew pozorom nie jest to tylko IDE do Javy/Androida.
  • Odpowiedz