Wpis z mikrobloga

@nint: Żyjemy w czasach gdzie umiejętności schodzą na drugi plan przez maszyny i elektronikę a najcenniejsza jest informacja.

Młode pokolenie, urodzone po 2000 roku będzie uczyć się jak szybko znajdować informacje i wielu rzeczy nie zrobi bez dostępu do google.
@aarahon: Niestety jak krótkowzroczne jest to myślenie przekonałem się pisząc inżynierkę. W internecie nie idzie dostać (a na pewno już nie za darmo), żadnych przydatnych specjalistycznych informacji np. dotyczących technologii odlewanych korpusów dwudzielnych. Tutaj musiałem już dać nura do książek z lat 60-90.

@nint: Zapomniałeś o grafice. Chyba najbardziej tyrany i nieszanowany zawód przy komputerze, każdy klient czuję się uprawniony do wydawania swoich zaleceń co do kompozycji, doboru czcionek i
Niestety jak krótkowzroczne jest to myślenie przekonałem się pisząc inżynierkę. W internecie nie idzie dostać (a na pewno już nie za darmo), żadnych przydatnych specjalistycznych informacji np. dotyczących technologii odlewanych korpusów dwudzielnych. Tutaj musiałem już dać nura do książek z lat 60-90.


@Iskaryota: Nawet w materiałach ENG?