Wpis z mikrobloga

@Smieszek_Poza_Kontrolo nie wiem, nie miałem styczności. Ale sprawdziłem po nazwisku na FB i nawet ma udostępnione zdjęcie na profilu.

W sumie to nawet była kiedyś w Uwadze! na tvn. Może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :)
Co jest nie tak z przypominaniem katonaziolom, co #!$%@? w historii?


@RatKing: Ostrożnie szczurku, bo 196kk czeka na takie obelgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I sparafrazuję cię:
Co jest nie tak z przypominaniem ateonaziolom, co odpieprzali w historii?

A co do stosów i Inkwizycji to polecam poczytać nieco więcej niż obrazki w Internecie, bo się możesz mocno zdziwić.

Jak choćby w kwestii Galileusza, który wcale nie cierpiał
Sugerujesz, że co tam znajdę? Że katolstwo paliło na stosach? Toć mówię.

@RatKing: Galileusza nikt nie spalił, ateuszku, ale do tego trzeba mieć skupienie większe niż na 2 zdania z memów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nergal wygrywa z wami każdą sprawę

Lecz chochoła, bo ja go za nic nie pozywałem.

poproszę go o numer do jego prawnika

Proś, proś - z pewnością odezwie się do takiego żuczka
Biorąc pod uwagę że w 2016 ma wokół pępka tęczę to raczej chodzi o homo związki a z takich dzieci nie ma. Ale mirko wie najlepiej.

@blondeblossom: I dlatego z takiego homozwiązku zrobiła sobie (jak twierdzi) aborcję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chodziło mi dokładnie o kontekst historyczny, ale za sam fakt demonizowania kobiet za ich seksualność

@Brzoza_aimiejej96: Przykład poproszę na takie "demonizowanie".

(chociaż nie popieram
I dlatego z takiego homozwiązku zrobiła sobie (jak twierdzi) aborcję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MagnaPomerania: Nie wiadomo kiedy aborcja była zrobiona i dlaczego. Równie prawdopodobne jak to że się #!$%@?ła jest to że próbując się dostosować do otoczenia była jakiś czas z facetem (co jest częste) ale dopiero jak zaszła stwierdziła że jednak wizja bycia w związku hetero to nie to. Scenariuszy może być wiele. Ale dla
zslsoni jesteście

Macie logikę jednotorowa


@siusiumajtki: A Ty masz wyraźny problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Mogło się wydarzyć cokolwiek. Od #!$%@? po niewolnice systemu. Op nie zna losów tej osoby. Ale pomimo tego od razu dopisuje sobie historię do zdjęcia bo przecież jak ktoś dokonał kiedyś aborcji to tylko dlatego że dawał dupy na prawo i lewo.