Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w przeszłości jeszcze gorsze miksy robił
niestety już jest to potwierdzone, przez jego współlokatora:
@bvxtg nie żyje, zmieszał clonazolam i fentanyl
wołam @xblvck_codeine @qwertty321 @conscribo @ciezka_rozkmina (mam nadzieję, że wszystko z Tobą dobrze) i cały tag #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
#bojowkamedycznegoklefedronu też czasem brał
k.....n - #!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w prze...

źródło: comment_nGHzrjaP0LyK32Lv1LWxkt8KIZOtp82N.jpg

Pobierz
  • 171
@Yezdemir: trudno mi płakać za osobą, która świadomie podejmowała na co dzień tak wielkie ryzyko. mogę żałować tych, których kopnęła ciężka choroba, którzy zginęli w wypadku przez czyjąś nieostrożność albo zły los. jedyne co mogę, to zapłakać nad wami, którzy wspieraliście i wspieracie się dalej w całym tym procesie narkomaństwa karmiąc coraz nowszymi kombinacjami. i chyba czułabym się nieco odpowiedzialna za tę śmierć i kolejne, które mogą na wasze towarzystwo spaść
@perlie: Ja się z nikim nie wspieram, po prostu rozumiem tych ludzi i tyle. I dziwi mnie Twój brak zrozumienia, bo to, że ćpał nie znaczy, że przestał być człowiekiem. Nikt Ci przecież nie każe za nim płakać, ja też nie płaczę, ale wykazałaś się daleko idącą ignorancją pisząc, że nie rozumiesz skąd płacze. Tak już ludzie mają, że płaczą za innymi.

@ldldld3: No i dobrze, rozumiem, ale co to
@Fapiczek:

Feentanyl. Silnie działający syntetyczny lek przeciwbólowy z grupy opioidów, agonista receptorów opioidowych µ. Działa ok. 100 razy silniej niż morfina

Synergizm działania z innymi lekami wpływającymi depresyjnie na OUN, zwłaszcza z barbituranami, pochodnymi benzodiazepiny

A On połączył z klonem
@Yezdemir: Ale ja nie wyśmiewam was, że go opłakujecie, normalna sprawa, tak samo nie uważam tego gościa czy kim on tam był za kogoś gorszego, #!$%@? mnie jedynie to, że tworzycie sobie tutaj atencję pod tagiem i pośrednio, bądź nie "werbujecie" do waszego nałogu co raz więcej osób. Jestem na tym portalu już jakiś czas i to już chyba trzecia albo czwarta osoba, która odleciała i było tu o tym głośno,
@ldldld3: Ech, to już nie można się odezwać inaczej niż reszta aby nie być wrzuconym do jednego wora? Ani go nie opłakuję, ani nie udzielam się pod tym tagiem, ani nie ćpam niczego, więc zejdź ze mnie - po prostu wyjaśniłem pewnej zdziwionej płaczami pani, że tak to już bywa, że ludzie po sobie płaczą. Skąd od razu wrażenie, że też ćpam? To się nazywa ludzki odruch po prostu.

A co
@perlie: Jak ktoś Ci bliski kiedyś umrze, to zrozumiesz te płacze. Co z tego jaki był i co robił? Zmarł to zmarł i niektórym będzie go szkoda, to oczywista oczywistość.


@Yezdemir: no, umarł mi ktoś i co? Dalej mi go nie żal. Nic dziwnego. Należy mu gratulować tak długiej abstynencji od używek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech sobie odpoczywa w pokoju, ziemia lekką będzie, ale nie