Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w przeszłości jeszcze gorsze miksy robił
niestety już jest to potwierdzone, przez jego współlokatora:
@bvxtg nie żyje, zmieszał clonazolam i fentanyl
wołam @xblvck_codeine @qwertty321 @conscribo @ciezka_rozkmina (mam nadzieję, że wszystko z Tobą dobrze) i cały tag #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
#bojowkamedycznegoklefedronu też czasem brał
k.....n - #!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w prze...

źródło: comment_nGHzrjaP0LyK32Lv1LWxkt8KIZOtp82N.jpg

Pobierz
  • 171
@kaszlakmain @Conscribo @BotRekrutacyjny i jeszcze #narkotykizawszespoko
Moderacja powinna coś z tym zrobić, KTOŚ powinien zrobić cokolwiek.

koleś zabił się właściwie na waszych oczach, a wszystko co jesteście w stanie napisać to "szkoda chłopa". przecież to jest tragedia, porównywalna z wybuchem bomby atomowej.

pewnie wszyscy jesteście młodzi i przekonani, że wasze życia należą tylko do was.
otóż nie.
jesteście częścią rodzin, paczek przyjaciół, społeczeństwa w ogóle. wasza śmierć, niczym opad radioaktywny, zostanie jeszcze
@BotRekrutacyjny: Mirabelko, o uzależnieniach pewnie wiem niewiele (poza tym, że można je leczyć). ale z narkotykami miałam do czynienia. zdarzyło mi się też przegnąć pałkę i, nie wdając się w szczegóły, zaliczyć tripa, z którego myślałam że nie wrócę. bo wydawało mi się, że już umarłam.

śmierć kolejnej osoby nic nie zmieni, nie mamy kontaktu od tygodnia z jeszcze jednym coomplem z tagu


to bardzo, bardzo cyniczne i zostawia mnie bez