Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w przeszłości jeszcze gorsze miksy robił
niestety już jest to potwierdzone, przez jego współlokatora:
@bvxtg nie żyje, zmieszał clonazolam i fentanyl
wołam @xblvck_codeine @qwertty321 @conscribo @ciezka_rozkmina (mam nadzieję, że wszystko z Tobą dobrze) i cały tag #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
#bojowkamedycznegoklefedronu też czasem brał
k.....n - #!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w prze...

źródło: comment_nGHzrjaP0LyK32Lv1LWxkt8KIZOtp82N.jpg

Pobierz
  • 171
po prostu wyjaśniłem pewnej zdziwionej płaczami pani, że tak to już bywa, że ludzie po sobie płaczą.


@Yezdemir: ale proszę Cię bardzo, nie bierz tego mojego stwierdzenia aż tak dosłownie - odnosiłam się tym raczej do ogólnego zdziwienia, jakie wywołała śmierć ćpuna, a nie płaczu samego w sobie. mój błąd, poprawiam go i nie rób ze mnie debilki - ja doskonale wiem, że utrata bliskiej osoby boli. niemniej, nie sądzę aby
@kaszlakmain: przykro mi, że przez narkotyki zmarła młoda osoba, przed którą było jeszcze całe życie. Czasami myśląc, że mamy nad czymś kontrolę, nie wiemy, że istnieje druga strona medalu- że zawsze jest możliwość wykitowania od znanej nam substancji, bądź od dobrze wyważonej. Narkotyki mimo tego, że dają pozytywne odczucia, są bardzo niebezpieczne i każda próba może nosić za sobą zły koniec. Loteria. 50:50. Wpływ różnych czynników. Coś mi na ten temat
@Smieszek_Poza_Kontrolo wszyscy jesteście siebie warci, ryzykujecie życiem dla lepszego samopoczucia, chwilowego rozluźnienia. Nie ważne jak wartościowym człowiekiem jesteś, ćpając i jeszcze chwaląc się tym Internecie stajesz w jednym rzędzie z różnego rodzaju patusami czy innymi ludźmi tego typu ludźmi.

Ćpajcie sobie, nikt wam tego nie zabrania, ale to kłóci się z logiką.