Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w przeszłości jeszcze gorsze miksy robił
niestety już jest to potwierdzone, przez jego współlokatora:
@bvxtg nie żyje, zmieszał clonazolam i fentanyl
wołam @xblvck_codeine @qwertty321 @conscribo @ciezka_rozkmina (mam nadzieję, że wszystko z Tobą dobrze) i cały tag #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
#bojowkamedycznegoklefedronu też czasem brał
k.....n - #!$%@? mać przecież uważał, liczył ile powinien tego wziąć. przecież w prze...

źródło: comment_nGHzrjaP0LyK32Lv1LWxkt8KIZOtp82N.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@kaszlakmain: Myślę, że nie powinno było to być szokiem dla jego znajomych, powinni byli mieć to wkalkulowane, że skoro bierze dragi, to może umrzeć. Gość brał i teraz jest z dech, jego wybór, jego (byłe już) życie, volenti non fit iniuria. ¯\_(ツ)_/¯ Można by było współczuć i czuć bardzo przykre emocje, gdyby to był przypadek losowy, ale on sam targał lwa za wąsy, aż lew go w końcu pożarł. Szkoda co
  • Odpowiedz
@kaszlakmain: tag, tagujcie dalej te gówna medyczny klefedron czy jakoś tak i zachwycajcie się tym. Czytałem te wasze wpisy i połowa z was to są młode osoby.

Sami się nakręcacie.

Dawniej to #narkotykizawszespoko była w miarę normalnym tagiem. Bo jak ktoś chciał sobie przyćpać to sobie przypał, w miare naturalne rzeczy.

A wy bierzecie jakieś gówna "fentanyl" gdzie dawka śmiertelna jest praktycznie bardzo cienka.

Znam normalnych ćpunów (tak ćpunów) i wiedzą
  • Odpowiedz
@agaciksa: A kto mówi, że ma Ci być go żal? Ja nie wiem, niektórzy to mają problemy z logicznym myśleniem. To, że odpisuję komuś zdziwionemu płaczem innych, że to normalne płakać za kimś bliskim, to nie oznacza od razu, że uważam jakoby każdy miał za nim płakać. Sam za nim nie płaczę, bo typa nie znałem, ale nie dziwię się tym którzy go znają, bo wiem jak to jest gdy ktoś
  • Odpowiedz
@Yezdemir: to dlaczego to tu wrzucają na publicze ogolnodostępne forum gdzie głownym załozeniem jest własnie dyskusja zamiast we własnym gronie sobie żałować? Moze bedziemy wszystkie nekrologi z gazety spisywac?
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Morfina też jest w miare naturalna, niezależnie od czego ktoś jest uzależniony należy mu okazać wsparcie, nie bierzesz fentanylu jeśli z tobą jest wszystko w porządku. Twoi koledzy też pewnie sięgną po coś mocniejszego i pójdzie lawinowo. Zamiast teraz wypisywać jakieś gówno, pilnuj bliskich jeśli coś ćpają i okaż im wsparcie bo skończą jak niektórzy z tego tagu którzy nie dali sobie rady.
  • Odpowiedz
@crine: No nie wiem.. może dlatego, że mogą? Że tutaj mają swoje "forum" na którym rozmawiają? To, że piszą tutaj wcale nie oznacza od razu, że reszta ma przylecieć z brudnymi buciorami i robić sobie pośmiewisko z nich. Dyskusja jest jak najbardziej mile widziana, ale na jakimś poziomie, doprawdy, a nie "jednego ćpuna mniej iksde".
  • Odpowiedz
@Yezdemir: chyba niezbyt logiczne jest porównywanie prowadzenia samochodu do regularnego ćpania. Gdzieś około 100% cpunow, którzy nie podjęli leczenia, umiera przedwcześnie. Śmiertelność na drogach nie jest aż ogromna.
  • Odpowiedz
@Yezdemir: ja nie mam szacunku do cpunów, którzy na wlasne zyczenie sie zabijaja i nie bede miec tak czy siak, ale to moje zdanie. Najbardziej zalosni sa ci ktorzy laduja co tydzien gowno, lądują na SOR i potem zajmują miejsce ludziom którzy rzeczywiscie potrzebuja pomocy
  • Odpowiedz
@crine: Zgodzę się, mimo że dosyć mocno utożsamiam się z gronem które szkalujesz. Ale jak nie masz szacunku to po #!$%@? tu piszesz, spluń i przewijaj dalej.
  • Odpowiedz
@agaciksa: Ależ oczywiście, że jest logiczne, bo logicznym następstwem prowadzenia samochodu może być wypadek, tak samo jak logicznym następstwem ćpania może być przedawkowanie. Może, ale nie musi. Argument, że można się było tego spodziewać pasuje do obu sytuacji, bo obie sytuacje są ryzykowne i człowiek świadomie podejmuje to ryzyko. Zresztą sposób śmierci niczego tak naprawdę nie zmienia i nie umniejsza człowieka.
  • Odpowiedz
@Yezdemir Przepraszam jesli wrzucilem cie do tego worka uzaleznionych, nie przegladam profili I po prostu przyjalem, ze tez sie z nim kolegowales, jak wiele osob piszacych wyzej. Źle mnie zrozumiałeś, ja nie chcę tego tematu zamiatać pod dywan, chcę jedynie, by osoby rozmawiające pod tymi tagami nie robiły z tego nic nie szkodliwą czynność. Tak jak wspomniałem, czytając to co tam piszą brzmi to jakby to było wypicie zwykłej herbaty. Chwalenie się
  • Odpowiedz
Ależ oczywiście, że jest logiczne, bo logicznym następstwem prowadzenia samochodu może być wypadek, tak samo jak logicznym następstwem ćpania może być przedawkowanie


@Yezdemir: słabe porównanie
  • Odpowiedz