Wpis z mikrobloga

Przedstawiam moje pierwsze autko za swoje,bez pomocy rodziców i kredytów(lvl 22) ()
Peugeot 407 sw 2.2 HDI Sport 170km z 2008r w full opcji, skóra,duża navi, głośniki JBL itp itd
Autko kupiłem miesiąc temu, zrobiłem nim ponad 3500km i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, jest niesamowicie wygodny i ma bardzo dobre osiągi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS:Wszyscy się mnie pytają czemu nie kupiłem sobie jakiegoś e46 w tej cenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #pokazauto #motoryzacja #peugeot #chwalesie
zelo1234 - Przedstawiam moje pierwsze autko za swoje,bez pomocy rodziców i kredytów(l...

źródło: comment_rQAn0WEnVqffFnOLCnRfwssbA5Wn8gFB.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@sosna119: Picasso '10 można było wyrwać za 11-12 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auta francuskie są raczej taniej wyceniane i nie trzymają ceny w sposób nieuzasadniony jak niemiecka konkurencja.

Chociaż ostatnio miałem większy zonk- uświadomiłem sobie, że marzenie każdego Janusza, Pasek B5 w turasie(tylko niestety 1,6) można mieć już za 3k. Koniec świata, panie xDD
  • Odpowiedz
@zelo1234: Czyli butla z gazem i trip po Europie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do aut francuskich, to kontroluj sobie wszystko na bieżąco, jak poczujesz, że zaczyna się sypać lawinowo, to od razu zmieniaj.
U mnie (307, 1.6 Benzyna) pierwszy rok był bardzo okej, natomiast im dalej w las tym gorzej. Francuzy fajnie wybierają nierówności, natomiast na naszych drogach zawieszenia wymagają częstej kontroli i wymiany podzespołów. Co
  • Odpowiedz
@zelo1234: mam wersję z silnikiem 2.0 HDi i oprócz nieszczęsnej dwumasy chodził bezproblemowo prawie 3 lata. Ostatnio parę rzeczy zaczęło szwankować i trochę już mnie to denerwuje. Poza tym dokładnie Cię rozumiem bo mi też bryła tego auta w kombiaku bardzo się podoba. Niech Ci służy i szerokości
  • Odpowiedz
@zelo1234: Kupilem ojcu takiego 2.0HDI w jasnych skorach i pseudo drewnie od 1 wlasciciela. Dociorane już do 360kkm z jedna jak na razie awaria - 2 wtryski padly po zalaniu baku jakims gownem gdzies na wsi w Polsce D. Wiecej niz naprawa kosztowaly do tej pory filtry i oleje na wymianach :) Tylko on ma jeszcze chromy wokol wlotu powietrza na zderzaku czego u Ciebie nie widze i co uważam
  • Odpowiedz
@siedze_na_Koniu łożyska sprzęgło dwumas to elementy eksploatacyjne i zjebia sie w każdym aucie prędzej czy później, a klapy mieszalnika to fakt typowa awaria w 407 i c5

Ja swojego kombiaka najbardziej cenie za to
  • Odpowiedz
@sops: Moi współpracownicy tak, jak sobie zastrzegłem przy rozpoczęciu pracy, że nie biorę służbowego telefonu do domu i pracuję od 08:30 do 16:30, po tej godzinie kończę pracę :D
  • Odpowiedz