Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

Ostatnich kilkadziesiąt godzin na wypok.pll
Artykuł o spaniu bez gaci. Mirabelki zaczynają dyskutować o tym, która ma częściej infekcję intymną, czy lepiej jest mieć grzybiczą czy bakteryjną. Temat zapachu bożeny też był omówiony...
Kolejna Mirabelka chce ukarać swojego chłopa nie dając mu przez tyle dni ile plusów otrzyma jej wpis.
Zdjęcia dup i bimbałów z każdej strony.
Gorąca dyskusja pod artykułem o śmierdzących prostytutkach.

#rozowepaski , czy wy nie potraficie zachowywać się normalnie? Ja już nie wiem co mam wrzucić na #czarnolisto żeby tego nie czytać...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@seeb: chyba masz jakąś kiepską czarnolisto, bo nie widziałam żadnego z tematów o którym piszesz.

Gołe d--y też udało mi się wyeliminować ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@seeb: Dyskusja o zapachu bożenki to nie taka zła sprawa, wiele mirków powtarza heheszkowe stwierdzenia o rybie, nie wiedząc, że to już kwestia chorobowa, a nie naturalna. Wpis o ukaraniu partnera seksem moim zdaniem jest na 99% prowokacją, jakich milion w drugą stronę. A gołe d--y to wrzucają przede wszystkim niedoruchani kolesie.
  • Odpowiedz
Ja nadal postuluję o zwiększenie limitu czarnej listy! nie chodzi tylko o wrzucanie debili na czarną ale i debilnych tagów w których ci debile się udzielają i ich nadużywają a inni normalni ludzie nie mogą tego blokować z powodu limitów, powinno to zwłaszcza dotyczyć użytkowników z długim stażem których już od dawna czarna lista jest zapełniona .

@m__b @a__s @wykop
  • Odpowiedz
chyba masz jakąś kiepską czarnolisto, bo nie widziałam żadnego z tematów o którym piszesz.

Gołe d--y też udało mi się wyeliminować ( ͠° ͟ل͜ ͡°)


@MadIen: co masz na czarnej?
  • Odpowiedz
Dyskusja o zapachu bożenki to nie taka zła sprawa, wiele mirków powtarza heheszkowe stwierdzenia o rybie, nie wiedząc, że to już kwestia chorobowa,


@iEarth: Taaak, czyli 3/4 lasek jak smierdzi to znaczy, ze sa chore xD tak samo z grubaskami. Myjcie sie do k---y
  • Odpowiedz